Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv! Esetleg nezd meg ezt a dobot, ugyanaz mint a mivv . ilyet használok ....nekem tetszik : storm gp
Helló!
Köszönöm a választ, véleményt!
A TPS az a gázkarral kapcsolatos (pl. rossz alapjárat, rángat stb.)??
Milyen árban lehet az "alkatrész", és ha ki van cserélve meddig bírja? Erről vélemény?
Igen 2003-2006 közöttit céloztam meg, se nem a legalja, se nem a teteje, pénzben mérve 700-800-ig, max 850 de ez már necces a pénztárcámnak.
Na ja... hülye kérdésre,hülye válasz Természetesen motorolajra gondoltam
Ha durrog úgy is akkor egyenlőre bent hagyom :) Köszi az infót :)
Nemenőz.
Vénusz.
Sziasztok kerestetik egy fz6n UIL a rendszáma. Az első YAMAHÁM volt!
Sziasztok! Ki,milyen olajat használ?
Valakinek eladó fz6n ? Ez meg a z750 között vacilálok,tavaszig még van időm. Véleményeket irnátok róla?
Én benne hagytam. Külföldi fórumon kaptam a tanácsot, ha nem tervezem átírtani az ECU-t, vagy nincs PC-m, akkor hagyjam benne, mindenki jobban jár. Anélkül amúgy öblösebb a hangja, hangosabb. Katival is durrog ~7 felett, alatta halk popcorn hangot ad.
Sziasztok!

Én az FZ1-s márkatársakat kérdezném sportkipufogóval kapcsolatban, katalizátort benthagytátok vagy kipucoltátok azt is? Sport kipuffal durrog a motor ha elveszi az ember a gázt?
Rendben, köszönöm :)
Szerintem vedd fel a kapcsolatot Jelcsával!
Nála vannak "érdekes" dolgok.
köszi csak érdeklődtem, Igazán érdeklődésemet az Ixil, és a Hurric pro 2 dobok keltették fel figyelmem :)
de nagyon ritkák :(
Nem olcsó dolog a motorozás, így igaz.
Van aki horgászik, gokartozik ejtőernyőzik............
Kell, hogy valami hobbira áldozzon az ember.
És én ezzel úgy voltam amikor a Bodis-t vettem, hogy az a drága ha a koppintottból veszek, és ha az lepukkan, vehetem a következőt, következőt és így tovább tovább.
Na az a drága.
Más ezt a pénzt elissza, doháyozza, mi meg dobot veszünk
Én sem rendelnék ilyen kínai koppintott gagyit... Szerintem nagyon ciki, hogy emberek már kipufogóból is replikát vesznek. Minek? Villantani mint egy kamu karórával?
Two Brothers, Mivv, Leo Vince, Bódis, Lazer, csak egy pár márka ami eszembe jutott és kapható FZ6-ra, ezek mind mind elég jók, a hangjuk is szép, youtubeon találsz rengeteg videót mindegyikről hogy hogyan szólnak az adott motoron.

F.Janival értek egyet, ha van egy normális motorod, akkor normális dobot tegyél rá. Drága? Hát ez egy ilyen műfaj, a motorozás sosem volt olcsó.
Ne értsd félre, én nem a Bodis dobra akarlak rábeszélni!
Az én motoromon ez van, ezért osztottam meg veled a személyes tapasztalataimat.
Biztos vagyok benne, hogy vannak még tuti dobok.
Nem tudom, hogy a Te motorodra pontosan milyen dob való, viszont mindig vannak hirdetve Bodis-ok is.
Ha más frankó dobot szeretnél keresd Jelcsát!
Ha rászántad a pénzt és új Bosis-t szeretnél, akkor bizalommal fordulj hozzájuk! http://www.szervizautobuda.hu/...
Remélem tudtam segíteni!
Köszi a segítsègedet.honnan tudok rendelni Bodis dobot?
A kipufogós barátom rendelt egy ilyet szétbontani.
Azt mondta, hogy az árához viszonyítva nem olyan rossz.
Nem fog sokat bírni, de nem is kerül annyiba mint egy Bodis.
De a Bodis-ban garantálom, hogy nem fogsz csalódni.
Igaz, hogy 8-szor annyiba kerül mint ez a replika, de rövid-hosszú távon is megéri.
Viszont ha már van egy normális motorod, tegyél rá egy normális dobot, ne ilyen koppintott gagyit!
Ez csak az én véleményem, gondolom a többiek is akik normális dobbal közlekednek, fognak neked segíteni.
Erről mi a vèlemènyetek?
wwwdetail2mobilesitedetail&...]https://m.aliexpress.com/s/ite...[/url]
56.000 km van az FZ6-omban, de a tavalyi 7000 km-es szezonban egy gramm olaj nem fogyott!
A vezérműláncfeszítő viszont az enyémen is kuka, most rendelek egy újat, potom 51.000 Ft-ért... :-(
Így vagyok vele én is, sokallom. Ha már ilyen árkategóriában nézelődnék, akkor inkább újonnan a Bódist.
Szia!

A TPS-sel volt gond, típushiba, más nem nagyon van vele tudtommal.
Ha 2003-2006 közötti évjáratokban gondolkozol, akkor fz6-n-t javaslom Hornet helyett, viszont a 2007-ben piacra dobott új, pc41-es kódszámú Hornet szerintem jobb motor mint az fz6. Igaz, drágább is. Típushibája a Hornetnek tudtommal nincs.