Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha valakit érdekel, még van hely: http://hungaroring.hu/jolvezess/
Nekem trutymosodott be a drága motul hűtőfolyadék.
Fz6s hátsó rugót mekkora értékre érdemes állitani? Egyszemély esetén. Eddig 1 esen volt , kanyarba nagyon ledöntöttem belibeget a hátulja.
Meg is értelek, arra nekem is feláll a cerkám rendesen! Meg az új 2017-es MT-09-re is könnyedén felizgulok
Az FZ6-ot is az univerzalitása miatt szeretem nagyon, szinte mindenre jól használható, igaz emiatt semmiben sem kimagasló. Ugyanezt látom az MT-09-ben is, csak mindent sokkal jobban tud, értelemszerűen. Az XSR900 meg ráadásul rohadtul ízlésesen be is van csomagolva.

Egy hozzá passzoló akrapovic szett azért mindenképp kell rá, ha azt bele lehet alkudni az már bőven jó
tök mindegy milyen akksit veszel ha az amper ok, de az indító áram kevés.

Ez sor négynél nem akkora probléma de egy v2-esnél komolyan kijöhet.
tök mindegy milyen akksit veszel ha az amber ok, de az indító áram kevés.

Na mi lett a szereléssel?
ha valoban eljutok odaig, megprobalom.
Aham, az XSR900-ba.
Listaáron kaptam meg, kb 200 ezernyi opciós kiegészítővel. Illetve kaphattam volna 200al olcsóbban, aztán majd bevásárolok.
Próbáld belealkudni amit szeretnél, szerintem az könnyebb, mivel ők úgy is beszerzési áron kapják, te meg örülsz hogy hű mennyit alkudtál :D
Mi történt, beleszerettél egy új mociba?
Néhány éve új XJ6-F-et akartam venni 2,8 misi körül. Mivel én is vettem már néhány új autót, elkezdtem alkudozni. Mondanom sem kell, egy forintot sem akartak engedni.
Lehet, hogy most változott a helyzet mert már beindult a motor eladás.
Bar nem 50-es robogoert...
Eleve a Yamahahoz mennek.
Minden új motornál van egy listaár, amiből engedhetnek, vagy extrákat adnak ajándékba, de ha a BMW-nél "pofátlanul" alkudozol, megkérnek, hogy fáradj át a Yamahához és vegyél egy 50-es robogót.
Mivel uj autot mar vettem parat (nem mind magamnak, nem vagyok csilliardos), tudom, hogy ott pofatlanul kell alkudozni, meg szalonokat versenyeztetni (kiveve ha kozbeszerzes, ami az egyik legdragabb beszerzesi forma).
De mi a helyzet a motorokkal?
Üdvözlet!
Eladó fz6 kormányt keresek, sajnos az enyém görbült...
Ha valakinek van Szívesen fogadom.
Üdv. Gábor
Amúgy jó fej,csak kurvasokat beszél.( megnehallja hogy dícsérem )

Sajátmagam kimenése az tuti drágább mint itthoni.Nem lesz MT-t egy jó ideig.
Marad a jóltáplált német bizgere.
ha külföldről vennék kimegyek magam, nem bízok meg senkibe, csak a szemembe...
Keresd meg a kupecot.
Hátha pecázik nekedkétmilláért patentet................csak ne említs semmiféle gombot mert berág.
Van piacuk de nem adnak el szart se?
Na jó a hitellel igen.De ez nem az a volumen amiért megéri szórni.
Egyszerűbb lennenekemadnáka jenjüket.
olyan nincs
Ez nekik apropenz..masreszt kozep europaban ily modon" van piacuk"..
A végén beöregszel és hárli lesz belőle.
Használt nőibugyikat importálnak japoba stikában vagy miaszösz?
Még a japo sem olyan hülye hogy az az üzletpolitika miszerint "szórjuk ki a pénzt az ablakon".
várok türelmesen
Ismerek vkit aki ismer vkit.
A japók nem a haszon miatt tartjak eletben magyarorszagon a redbarmot hanem uzletpolitikai szempontokbol. Amugy veszteseges nemcsak papiron