Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az jó! még Montenegrót tudom ajánlani!+ Mostar+Kotori öböl...
Ha összejön egy Korzika-Sardenia-t szeretnék.Vagy az alpok.
Addig meg pár mikrotúrát ausztriában.
Nyugat Koma! vagy vegyél egy túraendúrót ha kalandozni akarsz a balkánon
Talán egy kikanyarodás és egy előzés volt ebből az egyik magyar.
És nem,a közeljövőben nem megyek arra.
elég kaotikus kint a helyzet, de legalább te kevés idiótával találkoztál, pedig ott van bőven az utakon...
Fogarasok szebb, Alpina n meg jobb az aszfalt. De nagyon nem vágyok vissza, ettől függetlenül, nemsokára jön a Kárpátalja+talán Erdély túra.
sziasztok.FZS 1000 motoron most cserélnék hűtőfolyadékot.Leengedés után mivel mossam át alaposan és hogyan célszerű ? Most csinálom elöször,mivel a szerelőm nem ér rá így kénytelen vagyok én megcsinálni. és milyen folyadékot és milyen arányban ? válaszokat előre is köszi....:-)
Jah,joparat be is nőtte a durva.
Ide mink is át szoktunk ugrani egy egy hétvégén. Jo az ut lefeke a határfele.

A határhoz közel meg vannak cigó paloták. Azt látátok e?
Jah a egy random útmenti templom,ėlesdnėl.
Használható,már eszi az olajat picit.Majd ránézek,de szerintem turni kell bele minimum a hengerfejnel.
Látom a hondával voltál !
Jól szuperált ?
Nem rossz,kurvasok a turista,zsúfoltak az utak,viszonylag kevés az idióta,csak egy külvárosi lepukkant iparnegyedben nem állítottam volna le a motort.
Fogaras baszott elhanyagolt aszfaltja,Alpina jobb,bejönnek a trükkös visszaforditok.
Pár évre kipipaltam,majd ha befejezik a szar utak javítását.

Labjegyzet:
A szállodákban emos gyerekmeretu zuhanykabinok vannak,kalusztofob élmény.
Nem rossz,kurvasok a turista,zsúfoltak az utak,viszonylag kevés az idióta,csak egy külvárosi lepukkant iparnegyedben nem állítottam volna le a motort.
Fogaras baszott elhanyagolt aszfaltja,Alpina jobb,bejönnek a trükkös visszaforditok.
Pár évre kipipaltam,majd ha befejezik a szar utak javítását.

Labjegyzet:
A szállodákban emos gyerekmeretu zuhanykabinok vannak,kalusztofob élmény.
és tetszett?
Már nem,tegnap értem vissza.
tavaly voltam, mennél?
Ja.
Fogaras?
Monicanak hivták a gazdáját, még akármi is lehet :)
Van akinek bejött.Csak tipp.
A kuplung nem megy Hipp hopp tönkre 40e nél hacsak nem fakezu aki használta.
Hát, persze, csak a jelölések nem véletlen vannak rajta ;)
Namost az se lehetetlen hogy tevedek.
Az csak nagyon kis intervallum,Általában van egy durva állító.Nekem spec egy csavaros mechanika a bowdenen,a suzukinak a kislánckeréknél,a yamnál ez a ricnis,Mint a váltókarnál a közlőkar.Ott is van játéka.