Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudja valamelyikőtök fejből, hogy az FZ6 helyzetjelző izzójának mi a típusa? Sajna elkavartam a rosszat, szétdzedni meg most nem akarom, de holnap mennék izzóérz. Köszi
Szia! ABS jeladó hiba nem lehet? Autónál az gyakran előfordul.
fzs 1000re lett kitalálva. egyenlőre van rá érdeklődő,
Sziasztok! Tudtok tanácsot adnia következő problémára? Nemrég vettem egy 2007es FZ6 -ost, ABS-es, 1 hónapja műszakizott stb.. elvileg minden frankó. Múlt héten feltűnt, hogy nem szabályozza az ABS a hátsó kört, azaz blokkol a fék ha erősen taposom. Tegnap próbáltam murván, az első fék normálisan megy, az ABS is szabályoz. Mi lehet a baj? Bújom a netet, az ABS szabályozó egység egy vagyon (újonnnan kb 1500EUR).. pedig külföldi fórumok alapján lehet az a hibás. Lehet ezt javítani? Vagy legalább biztosra menni, hogy ez a baja? üdv.Miki
Szia. A konzol jó az FZS 600-ra is? Most vettem a motort és nekem kellene. Üdv, Imre
nem lehet hogy szimplán zárlatos és kellene egy uj aksi?
Hello!
Próbáltál már rámérni az aksira, hogy biztos nem az a rossz? Multiméterrel megtudod nézni hogy a generátor tölti e az aksit, simán álló motorral kell 12.5, felett lennie járó motornál pedig 13-14 volt körül vagy a felett ( ha tölt a generátor), egy jó aksinak bőven többet kéne bírnia mint 3 nap állás ,ha simán 12 volt körül van az aksid akkor lehet a végét járja.
Sziasztok!
Eladó univerzális nyeregtáska pár, eső védővel és belső merevítővel, valamint egy oldaltáska, nyeregtáska rögzítő konzol. Mind kettő új, egyszer sem használt. A nyeregtáska ára 14900 ft. a konzol 5500 ft.
Sziasztok! Véleményeteket szeretném kérni,h ki mire gondol. Olyan problémám van,h lemerül az akksim. Töltővel fel lehet tölteni,de 3nap után újra nulla. Menet közben nem töltődik. Feltöltöm,megyek vele pár órát,s mire haza érek már nem inditja el.
Köszi előre is a segítségeket!
nah még ő is előkerült, 8000ft
ők pedig fz6 hoz valók: injektorok s2 es blokkból valók
képe lemaradt, talán most, ha mégsem: hibátlan fék, kuplungkar, himba, vázvédő, a többi grátisz :D
lomtalanítás :képen látható fzs1000 alkatrészek eladók, egyben 13e ft.
Keresel még?
2006-os teljesen fekete van
Év első ázása megvolt Ti hogy álltok ezzel?
FZS1000-re Givi Touring 39.5cm magas 3x használt, 3 hetes, karcmentes, füstszínű ívelt plexi keresi új gazdáját.
30e-ért vettem, 25e-ért vihető!
Bp személyesen, de postázom is!
06307150927
Az már a Remus
Szerintem még rajta volt motoron, csak azóta visszakerült rá a gyári :-(
Holnap egy laza Bori vár?
Valaki?
Igényes lett.
Ihatunk egy kávét valahol, hogy meghallgathassuk a hangját is
Az a plexi előkerülhetett volna amikor nálad ittam a kávét...
Kipu project!
Szia!
Kipufogó projekt?
Látom felkerűltek a dobozok. Jó