Hozzászóláshoz be kell jelentkezned



Ha látnálak tuti rád szarnék!
Hát hogyne.
Szia, ugye látod az idézőjelet?
Olyan nincs
Ő veréb! Akkor szart kell áruljál arra tuti rárepül.
Azt írták, hogy ha madarat találok
Nem tartalak annak, még ha jól is járnál vele
Migyá megveszem extrával tőled!
Hidd el, nem tévedtem!
Az is, ez is egy opció volt részemről.
De gondolom unatkozásodban a hirdetéseket nézegetve, találkoztál már olyannal, hogy azonos évjáratú autót, motort két egymásról eltérő áron hirdetnek?!
Függően az eladási autó, motor állapotától, felszereltségétől.
Tényleg!
A zacskós.
Kannás borból melyik a jó
Jah,folyamatos a dobozszettet-tartót keresek meg olcsó akrapovicsot.Ha esetleg olyan a motor akkóse vesszükk hozzá hanem kitúrjuk neten occsóbbé.
Extra szűz olivát,csakis Haribot,és pinket.
Ha netán nem világos, F.Jani hirdetésével kapcsolatban reagáltam, mert jelenleg én is kicseszettül unatkozom a munkahelyemen
Látszik, nagyon nincs téma..
A "kolléga" aludt rá egyet, rájött a "tévedésére", körrigálta is azt, erre még azért páran megpróbáljátok bebizonyítani azt, amit ő is tud és eszerint cselekedett, amikor változtatott a hirdetésén.
Faszom, inkább azt mondjátok meg, milyen olajat, vagy gumit ,esetleg színes filcet használjak ?
Az extra azért extra mert egyén válogatja milyennel akarja extrázni.
Azt az egyén megtalálni aki ezt a csomagot egybe megveszi azon az áron valljuk be nehéz megtalálni. No de hátha...

Nekem vén buzi motorosok azt tanították, hogy a gyári cuccmókat eltesszük a szekrénybe becsomagolva.
Ha eladásra kerül a vas akkor tuning le, elő a szekrényből a gyári cuccmájszli tá szereljük. Könnyebb eladni és drágábban eladod egy szép gyári motort mint egy szétunningoltat. Hogy miért? Mert mindenki gyári karcmentes olcsó Km szegény motort akar! Ez ilyen betegség az embereknél! Többit már nagyjából a többiek leírták miért.

A tunying alkatrészt is jobban tudod értékesíteni külön. Azt az keresi aki célzottan olyat akar és jó árt is add érte.
Macera szerelgetni,éshátha van olyan aki nem.............
Ezt mindenki tudja vagy mégsem?
Úgy van feltéve a hitdetés
Választható extrákkal.
A vevő válogathat, mert mindenből meg van a gyári.
Csak jelzem halkan,a motort érdemes extrák nélkül alapáron kínálni az extrákat meg külön passzolni.
A néplélek sajnos olyan hogy minimált keres,majd vadul nekiáll extrákat keresni akár itt a fórumon.
Te sem árulsz full extrás autót annyiért mint a szomszédod az olasz árvízkárosult alapfelszereltségű szart.
Ehhez nem is kell madárnak lenni.
Az olyan ember vegye meg a Wartburgot vagy a Ladát!
Az is elviszi A-ból B- be.
Nekem ilyen felszereltségre van szükségem motorban és autóban is.
Talán egyedüli madár vagyok, de nekem jó így.
De szerencsére vannak még olyanok akik ilyenre igényt tartanak.
hiába van rajta 534e extra, megveszel egy uj autót 10 misiért, másnap felrakod hirdetni, mennyit ér? mennyiért tudod eladni? No, többet nem szólok bele, mindenkinek szíve joga mit mennyiért árul, ez mind azon múlik találsz e madarat :)