Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cbf 1000 kényelmesebb volt jó üléssel. Jobb lábszög.Gondolom a pénz itt is szempont. Gondolkodtam mt09 en is, sőt tesztmotoroztam is vele. Kényelmes de a Triumph előrébb van a 3 hengerrel mint a Yamaha.Versys szimpatikus de bűn ronda.Tdm 900 nagyon jól eltalált motor mentem jonéhanyszor vele de nincs meg benne a 4 hengeres filing viszont kenyelmes és nagyon jól megy.Mindenkinek más jön be, lehet neked jo lenne az fz1. Az biztos maga a cbf-ről cbf már a mai eszemmel nem váltanék. Igaz az ezres jobb kezesebb mint a 600 as de fűt mint a vadállat.
1190 Adventure. Nekem az lett az Fz1 után, számomra előrelépés volt.
Te tudod miert kerdem. Mindketten ismerjuk a cbf 600-at, mindketten 190 + cm magasak vagyunk es mindketten megyunk napi 500 km felett. Akkor mi legyen ha a kenyelem az elsodleges? Cbf 1000?
Vidom!
Szerintem az fz8 sztorit engedd el. Akkor fz1.Biztos nem tud 300 km 17 literes tankkal, fz1 se tud 18 al. Fz1 el mentem el 270 km úgy, hogy 17,2 litert tankoltam bele. Plusz ez egy válság motor. Egy az egybe fz1 visszabutítva.
Warpig!
Nem is a kényelem de a lábszög fárasztó több napon keresztűl, főleg 193 cm el. Összeségében jó motor rosszat nem tudok rá mondani, azóta még mentem vele két túrát. Más kell ennyi.
Sziasztok,

Az Fz8 S mennyire tura motor?

Napi 4-500 km, esetleg ket szemely dobozokkal,

Tank kapacitasa nem kicsi, el.lehet vele menni 300 km-t tankolas nelkul?
Sziasztok,üdvözlök mindenkit,nem tud valaki Yamaha xt 600 as hoz hátsó fék munkahengert és első fékkart?
Megvette.
Fehérváron van egy 2006-os fz6, a kollégám menne megnézni lehet, hogy innen valakié? Amúgy ha valaki eladná a sajátját az is érdekes lehet.
Nem kényelmes? Milyen magas vagy? Vagy az ülése nem volt jó?
Jó választás.
Szia!
Igazából rosszat nem tudok mondani a motorra.Cbf után teljesen más!Ami viszont hiányzik a CBF ből az sokkal lentebb érezhető nyomaték.Meg a váltó. Összeségében jól jellemzik ez egy sportmotor, 8000 nél van élet benne az alatt semmi.9000 km mentem vele ennyi elég volt, kétszer Románia, egyszer Szlovákia, meg itthon sokszor a Mecsek, és a Mátra.Napi 700 km re nekem már nem igazán kényelmes, 4-500 ig teljesen vállalható.Amúgy egy igazi élmény motor de nekem eddig nyújtott örömet.Ezért ugrok tovább egy tigrisre ami már lentről indul és kényelmesebb is.
Pont igy ertettem. Nem jott be?
Szia! Nem, májusban vettem .
Most vetted nem?
https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/fz1-s/yamaha_fz1-s_magyarorszagi-16102624 Elérkezett az eladás ideje.
Sziasztok!
Tegnap (08.20.) a 37-esen találtam egy fél oldaldobozt az árokban. Valakinek biztosan hiányzik. Ha esetleg ismertek a környezetetekben ilyen motorost, kérlek értesítsétek.
Kösz!
Udv.
Anyagi okok miatt el kell adnom a motorom.
2 honapja vettem.
Keressetek bizalommal.
Üdv Peti

https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/fz1/yamaha_fz1_ujszeru-16032784
Sziasztok.
Alig futott szinte új komfort ülés eladó fz6-ra.
Komplett gyári ülés nem csináltatott! Új ára 130.000.
Ára.85.000
2006-2007/I. félévénél szinte mindenhol előfordul, idő kérdése.
II. félévtől már nincs gond.

Régiúj hirdetés:
Eladó néhány apróság eladott motor után, ill. régebbről.
1. Kipufogótartó, lábtartó helyettesítő (5.000,-)
2. Nyeregtáska távtartó, konzol - Givi (5.000,-)
3. Alapvetően jó állapotú, de kicsit sérült háromszögidom (4.000,-)
4. Lámpatakaró (törött, 2.000,-)
5. Új kipufogócsavar (1.000,-)
6. Törött index FZ6-ról (jó FZ1-re is) (2 törött egybeépíthető, csak ragasztani kell) (2.000,-)
7. Plexicsavarok: 8db titán, 8db ezüst alátétekkel és tokozattal (szettenként 2.800,- volt, most egyben 2.000,-)
8. Cipővédő gumi váltóra (1.000,-)
9. Új Yato szíjas olajszűrő leszedő (66-120 mm, 4500,-)

Személyes átvétel Szegeden vagy környékén; bizonyos érték felett postázni is tudom. Több dolog vásárlása esetén van kedvezmény, vagy akár ajándékba is adhatok valamit a vásároltak közül. Beszéljünk róla.
https://drive.google.com/drive...
Sziasztok!
Valakit nem érdekel egy új kormánylengés-csillapító Fz1-re?
Köszönöm a választ.
FZ1 nél mennyire gyakori a szelep hiba (kopás)?
20 mm-t simán elbír, nekem is meg van emelve.
Sziasztok! Ha 20 mm-es kormánymagasítót teszek a kormány alá akkor még a bovdeneket nem kell módosítani?