Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Jani. No az nincs még,folyamatban...
Szia!
Bőr ruha van már?
Sziasztok. Gyári FZS1000 üléshuzat eladó. Szakadás és kopás mentes. Átalakítás miatt vált feleslegessé. A képen láthatóan volt tárolva. 10.000huf
FZ6 Kapaszkodó és középállvány eladó.
Üzenetet nem figyelem.Tel:70-3179083.
Sziasztok!
Eladó egy 2008 előtti Yamaha FZ6S-re való karcmentes, kitűnő állapotú Givi túra plexi.
Ár: 12500
Sok balesetmentes km ert! biztos kemény paripa lehet.
Álomszép!!! Vigyázzatok egymásra!
Huhh,de fasza ilyen ketreces új gépet átvenni.
Gratula!
Megvan az új gép
Sziasztok!
Eladó egy soha sem használt eredeti Rizoma alu kormányvégsúly a megfelelő adapterrel Yamaha FZ6-hoz. Dobozában. MA532R
FZS1000 gyári kormányt keresek, fekete színű előnyben!
06307150927
Irtam privátot!
Sziasztok!
Valakinek van esetleg eladó monokey top case, monokey platni és íves konzolra való oldaldoboz?
Előre is köszönöm!
Sziasztok!
Fzs 1000-hez nézegetek "undertail, undertray" (meg a fene se tudja hány néven találtam még meg) kiegészítőt. A kérdésem az lenne, hogy valamelyikőtök találkozott-e már ilyennel esetleg használ-e valaki? A legjobban azon értetlenkedek, hogy ezt a gyári helyett kell felrakni (ha igen akkor a gyárira felfogatott alkatrészeket hova rakom? mert ha jól látom ezeken nincs előre kialakított hely) vagy pedig a gyárira még pluszba?ű
Válaszokat előre is köszönöm.
Sziasztok
Megmaradt fazer alkatreszek barati aron vihetok: FZS1000hez : oldaltaska tartok, vaz vedő, himba
Fz6hoz: injektorok, tps szenzor, legnyomas mero, hatso labtarto lentebb helyezesehez alkatresz, gyari hatso labtartok mennek bele., kerek tavtartok, hatso lengovilla tengely, hatso kerek tengely feszítő
Szia. Elket. Amúgy közepesen hango volt.
Szia. Meg van még? A gyárihoz képest milyen hangot ad?
Köszi,
Már egyeztetek is velük :)
Sziasztok!

Nem kell valakinek egy túra plexi?
https://auto.jofogas.hu/fejer/Yamaha_FZ6S_Fazer_tura_plexi_99633494.htm
Szia, nekem más motoron komfort nyereg van. Szélesebb és zselés. Tankolástól tankolásig tudunk vele menni.

http://bergermotor.hu
Sziasztok!
Kinek milyen tapasztalata van túra nyereggel?
A 2007-es FZ6S-emre szeretnék valamit kényelmesebbet ülést, mert a gyáritól 1 óra után megfájdul a seggem. :(
Előre is köszi a válaszokat
Eladó FZ1 plexik a givi 15 a gyári 7e ft.Érd:zolimotor@gmail.com
Szia,
írtam neked privát üzenetet.
Szia!

Ezekről kérdeznék:
Givi T449 oldaltáska (15.000)
Givi tartókonzol táskákhoz (5.000)