Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönjük! Viszont Kívánok Kellemes Húsvétot.
Kellemes Húsvétot mindenkinek!
minőség ázsiából. Made In donesia
Ezt örömmel "hallom" a felfogatás hogy lett megoldva? Villahíd-fúrás, vagy egyéb módon? Bovdeneket, vezetékeket mennyire kellett toldani? Ha vannak képek, annak külön örülnék, merítenék egy kis ihletet
Nem kell messzire menni, az ittlévő frézik közt is volt magasított kormányos, vagy 3-4 db pl. az enyém is. Nekem nem volt idom, de Pupu idommal együtt használt csőkormányt.
Urak!

Csinált már valaki FZR-re egyenes kormányt? Nagyon gondolkodom rajta, egyik koma vett most egy FZ 750-et, törés miatt át van alakítva naked-nek, és kipróbáltam, hát mennyei a Robesz cuccai között van első teló komplett, lenne tartalék villahidam, amivel tudnék játszani-kísérletezni néztem, maga a kormány nem drága, a fékcsövek-bovdenek esetleges meghosszabbítása is "csak" pénzkérdés, amitől tartok kicsit, hogy az idomot vágni kéne ha valaki látott már olyant, akinek az ismerőse hallott már olyanról, akinek a szomszédja olvasott ilyenről egy cikket a neten, ossza meg velem légyszi, mert birizgálja a fantáziámat az is átfutott az agyamon, hogy megcsinálom superbike-nak, de annál jobban tetszik az idomozása, szerencsére
Persze volt velem erősítés is.
Ő meg zörgött a fenyők alatt az előbb, én meg meghallottam.
Teszek fel pár képet, bár nem túl jók.
Ezek Ismerős Arcok!
http://youtu.be/UlyVAs1xqMc
Mi a túró? Ismeretlen arcok a múltból?
Sport szelet szett?
Írtam vájberen.
Köszönöm szépen a kipufogó bilincset,teljesen jó lett. A méret is pont jó.

Köszönöm még1x.
Sziasztok! Van pár kacatom,ha valakinek kell jelképes összegért vihető!
Nem így volt? De azt a kipuffot tényleg le kellene cserélned