Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hanem teszek ilyen biz-baszt be,akkor a led indexek nagyon gyorsan villognak?
Ezeket kell bekötni a hagyományos index helyett Led indexet akarok a mocira? Ha igen,hogyan kell bekötni és hová? Azt gondolom sorba a pozitív vezetékre az irányjelző elé,de nem vagyok biztos benne.Az index relé csere macerás,mert a műszeregységbe van integrálva.
Nincs, nem is volt, így kaptam már én is, de nekem nem is kellett. Tudod, az idomok miatt vettem egyben az egészet.
Ááá, semmi.
Én se találtam az enyémet.

Ui: Az üléshez nincs meg a kulcs gondolom...
A 3 utolsó autóm közül egyik sincs, pedig biztosan forgalomba vannak, még annyira nem öregek.
Régi autódat-motorodat meg tudod nézni ha fent van.
Ez mijatökömre jó?
Ez elég hülyeségnek hangzik, akárki mondta.
Szia. Milyen motor ez pontosan?
sziasztok nekem az lenne a kerdesem h mindegy hany fogu fogaskereket rakok a motorra?ugy halottam h ugy kell lennie h az egy paros a masik paratlan szamu legyen
ilyenem volt
Igen, tudom ezt a rendszám dolgot. Amikor az iskolait elkezdtük csinálni, akkor sokat olvastam a pedálosokról.
Annyi még eszembe jutott, hogy az enyém nem gyári fényezésű volt, Apám fújta le zöldre :)
De nem tudom, hogy tényleg valódi emlék, vagy csak a családi beszámolókból tudom. Az viszont teljesen biztos, hogy teljesen eltűnt, az öcsém 8 évvel fiatalabb nálam, neki már nem jutott belőle. gokartom volt nekem is, arról van fénykép is valahol :) Akkoriban is rövid lábam volt a Papám ki kellett, hogy vegyen a láncból és közelebb kellett tenni e pedálokat, hogy tudjam hajtani :)
Nekem 80-as évjáratú volt (a rendszámuk a gyártási év) de mivel viszonylag későn kaptam, így gyorsan kinőttem. (aztán oda lett adva valaki ismerősnek)
Ilyen zöld volt: https://alkupiac.hu//kepek/ter... (kemény a gép a játszótéren )
Nekem nem ilyen kocka volt hanem kicsit dundibb. Kár, hogy mi lett vele nem tudom...
nekem is volt, zöld.. csak ennyi emlékem van róla :)
egyet csináltunk a suliban oktatási céllal :)
Nekem sötétzöld volt, barna üléssel. (de a környéken általában a gokartok voltak a vágyottabbak, mivel azzal a lánchajtás miatt egyenletesebben és gyorsabban lehetett menni)
De persze a Moszkvics viszont Cabriolet volt műszerfallal, ahol a plexi mögé lehetett tenni a napszemcsit és egy zacsi cukrot na meg persze a kapcsolható világítás és a kürt messze túlmutatott holmi gokartokon.
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Boldog Karácsonyt !
Boldog Karácsonyt!
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!