Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az is sorra kerül.
Ausztria-Olaszország-Szlovénia-Horvátország (7-8 nap) de még nincs meg pontosan.
Ausztriában Wínersnicelt eszünk áfonyalekvárral (mert Cigánypecsenyéjük nincs) aztán megkarcoljuk a kormánysúlyokat a Stelvion, utána bedobunk pár lapos követ a Garda tóba, onnan visszafelé strandolunk egyet a Horvátoknál.
Szóvá szokták tenni hogy nem szólunk időben ha tervezünk valamit, szóval ez Július környékén várható, így talán még nem késő gondolkodni rajta annak, akit esetleg érdekel.
Erdélyben is van
Már megint hova készültök?
Elő is fog, nézd meg az üzidet!
Az a két hely remekül példázza a nagyon kanyargós és hegyre fel-le igénybevételt, ami persze előfordul máshol is.
Már csak arrafelé akarsz túrázgatni?Glockner és Dolomit
Főképp az érdekeln hogy túrázni mennyire használható, főképp a Glockneren és a Dolomitokban. (tudok ismerőstől egy 2005-ös FZ6S-t kb.4-5e km-rel, csak hát ezresekhez vagyok szokva)
Majd talán idén lesz. Nem lenne rossz összefutni valahol.
Szia! Köszi a választ. FZ-t 4 éve nyúzom és szépen teszi a dolgát. Hála az égnek (kopp-kopp) eddig semmi baja nem volt, csak a kötelezőket végeztem el rajta. Mindenkinek csak ajánlani tudom
... tele azóta elveszett emberekkel...
De jó volt Kéne már csinálni egy osztálytalálkozót.
de régen volt :(
Még Pesten kívül sem tudok olyat. Átverni nem feltétlen akar egyik sem, viszont azt meg kell érteni hogy motorszerelésből akarnak megélni, így nincs idejük rendes munkát végezni. (kivételek persze biztosan vannak, csak én az elmúlt 25 évben eddig nem találkoztam velük)
Mióta jársz az FZ-vel és mi a tapasztalat vele?
Nálunk van. De holnap már nem lesz.
Sziasztok! Ismertek Pesten korrekt, megbízható szerelőt, aki nem akarja NAGYON lehúzni és átverni az embert? Előre is nagyon köszi!
Itt most kezdett el esni, úgyhogy ma se lesz kerti munka
Na látod hogy nincs hó nálatok sem.
Nem kell.Elhiszem neked ha mondod.
Most ne kelljen már kimennem és lefényképezni a semmit!
Nálunk csontszáraz idő van, tegnap délben sütött a nap.
Cinkelt tavalyi képeket nem ér idetenni!