Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen méret volt jó neked, ahogy nézem hasonló méret kellene nekem is.
Könyök, váll meg hát protektor van benne. Nem tudom milyen pontosan...
Protektorban mit adnak hozzá, és milyen típust? sastech, cellás, hab?
Na még csak az kéne! Így is elég volt a sok hülye biciklist kerülgetni. (ahogy tekernek felfelé egymás mellet hárman négyen kb. kettővel, lefelé meg mennek mint a barom)
Nem rég vettem, kicsit féltem tőle de nagyon jó. Hálós, 30 fokban pólóban rendesen hideg volt alatta. Van hozzá betehető eső membrán és thermo bélés. Jól jött fönn a hágón ahol 10 fok volt de nem fáztam benne.
Nagyon szép helyeken jártok..de az a fehér Mugen dzseki nagyon kellene nekem is
nem semmi
Az bizony. Jó nekik. Én is szivesen feltekernék rá.
Stelvio holnap Garda tó.
Sanyi,ezek a Stelviót másszák!
Srácok ti merre vagytok?Ez nem a horvát tengerpart!
Áhh, dehogy.
Gyönyörű helyen vagytok!
Szállásunkról a kilátás. ~1500m
fotók?
Ahogy azt te is tetted 15-18 évesen?
És azonnal jelentsd be az okmányirodába, meg a biztosítóba.
És azonnal jelentsd be az okmányirodába, meg a biztosítóba.
Eszedbe ne jusson! Ha nem kenyérre kell az ára, várd meg amíg jön egy olyan aki normális módon elviszi. Akár milyen jó ismerősöd, akár mennyire fogadkozik, h majd jövő hónapban... Ha nem akarsz magadnak problémát, csakis hivatalos adásvételivel add el!
Semmiben nem véd téged! Sőt! Ha baj van a hatóság felemeli a kezét mivel kölcsönadtad és voltál ilyen helye, h még papírt is írtál róla. (Saját tapasztalat)
SOHA ne menj bele ilyenbe, ha valaki majmot akar, legyen pénze banánra is.
Nem szabad,amíg neveden van tied minden felellőssségg,Elviszi a gépet,halálra gázolja az anyósát,aztán másnap téged visznek a rendőrök.
Az biztos h nem legális, és hogy okirathamisításként bcs utólag írogatni egy adásvételibe