Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolom a helyiek itt azért kétszer is átnézik a bevásárlólistát mielőtt kilépnek a boltból. (mi eleinte akár egyenként is mentünk volna zsemléért, viszont aki mindennap itt jár az valószínűleg nem ennyire lelkes, főleg télen)
Bár az is igaz hogy a helyiek kocsival olyan tempóban kenik ezen az úton hogy igencsak húznunk kellett hogy egyáltalán követni tudjunk felfelé egy Fiat emblémás SX4-et, nem hogy megelőzni. (40+-os háziasszonyunk is kente rendesen fel-le a 4x4-es Golfnak mikor épp összefutottunk vele az úton)
Ami nem látszik a videón: a városkából felfutó szakaszon (az eleje után) több helyen 80-90 közti volt a tempó
Férfiember elismeri ha elb&ssza a dolgot, de szerencsére nem lett semmi baj. Ez itt a szállásra felfelé menet volt. (a plexire előre tettem a kamerát, sajnos nagyon remeg a kép és a vízhatlan tokban is zörgött a kamera, attól ilyen zajos)
http://youtu.be/gzOxCq7TtW0
Az adatokat utanként csak kiírni tudom belőle (max. sebesség, átlagsebesség, min.-max. magasság, idők, távolság) netre feltölteni nem.
De ha kellenek akkor egy táblázatba ki tudom írni neked.
RBike ment félútig az olyan mint a sport tracker. Keress rá rbiker.com ott vagyok mint csövi 1 túra.
látod ha a sportracker megy azon meglenne minden adatod
Nincs ott egyben magassággal sebességgel...
Vacsorát..szerintem ☺
A már gugléban megcsinált útvonalat rakta a GPS-re - és azt követtük. Eléred a chat-lapon, kb. fél éve...
Odatettem a képeimet is a drávra, rakjátok fel ti is, mert nekem egyedül kevés van. Kellenek a bizonyítékok, mert pl. arra sem emléxem, a hagyi szálláson mit ettünk a 3. napon este
Nem a cijájénál dolgozik, arra csak ők képesek . Nézd csak meg a homeland sorozatot.
Ábrus nem tudod valahogy a gps útvonalat amerre jártunk a készülékből átrakni az internetre?
https://totalbike.hu/sebessegoltara/2018/06/17/a_sebesseg_oltara_megint_ducatival_a_megint_dolomitokban/
Köszi, erre tippeltem, derékba én majd kicsit kiengedem
Megfontolt túrázók vs Helyi erők.