Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Melyik fesztivált?
Elképzelhető :D
Akivel a motoromat próbálom életre kelteni foglalkozik kék propelleres tuninggal, mellesleg az éves autós fesztivált is ő rendezi Soltvadkerten :) Remélem jó vételt csinálsz s találkozunk :D
a tervezésük között viszont nyóc és az eléggé sok. Hasonló pénzért biztosan az újabbat venném, a sok extrával meg csak a baj van... legyen klíma, oszt csá' Azok az "extrák" is elavultak, hiába van benne oda-vissza jáccó magnó, CD tár vagy DVD-s navi
váltás előtti 36 ra gondoltam magas felszereltségű 98 99 körüli vagy 2000körüli 46 ra
egy 99es 36 és egy 2000 46 között 1 év van
36 vagy 46 nem mind1... van köztük 8-10 év, vagyis egy generáció...az újabb belül is sokkal szebb.
Hajra
december kék fehér propelleres ha minden jól megy E36 vagy 46 touring
Mi lesz helyette? És mikor?
Szia haver Elment de jó helyre került.
And now something completely different...
Kávé kedvelőknek ajánlanám...akinek még nem volt meg az "ALI Frokostkaffe" nevű norvég őrölt kávét. Filteres készülékhez készült, ez van a csomagon, de kotyogóson lefőzve is remek lágy krémes kávét ad. Ajándékba kaptuk, a hazai beszerzési forrását még kutatom.
Sakkoztam a szelepekkel s egyik sehol se zár (ergó rossz lehet). Kiszedtem a 600as karbiból a tűszelepeket, lemérve ugyanakkorának tűntek, ezeket betettem és most egyelőre jó. Remélem holnap már állítgathatok xD
Inkább du. elmentünk a gyerekkel kalandparkba xD most meg én játszottam
amik korábban benne voltak. a korábbi szerlöm szerint jók...
Új tűszelepek kerültek be vagy ezek azok amik eddig is benne voltak?
Az normális, hogy egyik tűszelep egyik házban zár, a másikban nem? Az általam 4.nke jelölt házban lévő nem zárt, az 1. ben lévő zárt. Felcseréltem a két szelepet s most mindkettő zár rendesen mindkét szelepházban :s
Azt elfelejtettem leírni, hogy légteleníteni kell a rendszert, mivel kezdéskor levegő van a csőben és a tűszelepek alatt. (ezért kell egy pillanatra megemelni először az úszót hogy megjelenjen a benzin, aztán ha lezárt a tűszelep, onnantól figyelni hogy nem engednek-e át)
A légtelenítésnél kifolyt benzin gyorsan elpárolog és utána jó esetben száraz is marad a tűszelep környéke.
Spéci teszter. 5 perc után nincs nyoma szivárgásnak, az elöbb megemeltem az úszókat s buborékolva jött a cucc. Kávé után folyt.köv
Az eredményről is számolj ám be, meg a hogyanról
disznó
Most hogy mondod! Szegény dinó.
Látszik hogy a kutya bal szeme démonzöld színű, így egy pillantással kettészelte volna a disznót, ha az kekeckedik. (mákja van hogy ennyivel megúszta)
Hááát nem is tudom....