Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Természetesen. (10 körül már jó)
esetleg ha nicns jobb dolgom egy kávéra feltarthatom délelőtt vinnék pár doboz szilokont is :D 9-10 fele
Kalóriát égetek.
Szerintem ugyanazt amit ma. (meg tegnap)
Többek között a tefajta bmw-t kábelkötegét is megrágta. (pedig zord fekete színű, M5 felnikkel)
Maga hónap micsiá?
Tegyél ki neki kaját, hátha akkor nem a Pezsót eszi meg... bár ha szereti a francia konyhát, akkor ez se jó megoldás...
Így talán jobban látszik. (már értem hogy az új Astrába miért nem is tettek)
Nem, de én nem bíznék benne.
Ha még aktuális a doboz keresés
https://auto.jofogas.hu/veszprem/Givi_32_sisaktarto_kompletten_elado_91420051.htm
Fém ragasztó gyurmát használt már valaki? Abba lehet menetet fúrni?
Meg is feledkeztem róla: téli 195/65-15 legyen.
Persze.
A felsoroltak közül csak a Hammer, Komatsu, Caterpillar és a Scania saját gép. (a 72-es Hilti is meghívott vendég. Annyi gépét javítottam már a szomszédnak, hogy egyet alanyi jogon már akár tönkre is tehetek)
Az a Makita ellenállhatatlannak tűnik megoldja még a betont is. Gondolom nem saját hanem kölcsönbe jön.
A nagy ajtó helyett lesz másik, a barna oldalajtó megszűnik. Kevesen nem vagyunk, mert a képeken látszanak a csapattagok:
- a Hammer Industries töri meg a betont (5 kilós kalapács)
- a Komatsu válassza el egymástól (csákány) a kényes részeken a Hilti Works besegít neki
- a Caterpillar forgórakodó felel az ásásért és a rakodásért (ásó-lapát)
- a Scania billencs hordja ki az udvarra (talicska)
Szóval én csak irányítom őket hogy mit hogyan csináljanak. (egy https://www.gepdepo.hu/epitoip... betonromboló is érkezik, ha esetleg a csapat nem bírna a 25 centis betonnal)
Nálunk kedden kezdődik a móka.
Ott a képen az építésvezető, a művezető, meg ugye Józsi az úthengerrel (mint betanított munkás) Hárman csak megoldják..
úúúúúúúúúúúúúúbaz+ Fiam, Sziszifusz, ezzel gürcölhecc egy darabig...
Ajtókkal mi lesz lejjebb rakod őket? Azért ez elég nagy meló nem vagytok rá túl kevesen?
Azt nem írtam oda hogy természetesen vízszintes padlót szeretnék, egy szintben az udvarral. (az jövőre lesz betonozva vagy térkövezve)
Mélyebb részek az udvaron vannak, az töltődik fel vele.
A képen látszik, hogy miért akartam én ezt feltörni. (azon kívül hogy toldozott-foltozott az egész felület és kb. semmilyen szinthez sincs köze)
A kedvemmel nincs gond, csak a terven felül szét kell vésnem az alapot és a lépcsőket is. (ez meg viszi az időt)