Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itthon.
ok. Köszi
Próbáltam keresni, de olyan xar ez a fórum softver, hogy nem lehet normálisan keresni benne. Hamarabb volt beírni az útvonalat
Még a te címed is kéne, hogy pontosan odataláljunk Józsival, de majd a féccbuk cseten írd le.
Lacinak előzmèny.
Ha visszakeresed megtalálod az útvonalat.
Kolozsvár felé megyünk szovátára.
Más az útvonal de majdnem így.
Szerintem 30.000 forintot váltsatok lejre.A szállást KP ban kell fizetni.A legtöbb helyen lehet kártyával fizetni.Ha mèg kelkeni fog lej van valutaváltó szovátán.ha marad lejetek akkor hazafelé a határ előtt tankoltok èrte.
Adni, pénzt milyen formában vigyünk? Váltsunk Lei-t, vagy euro-t, esetleg Te már kifizetted a nagy részét és neked átutaljuk, vagy lehet kártyával is fizetni a szállásokon, éttermekben, kocsmákban? Mi lenne a legjobb?
Akkor valószínű a tied is tekercselős lesz.Nekem is csak az van ami a motorba,azt meg el akarom majd adni.nem bontós.
de nekem is töltésgondom van ami a motorba van, emlékezz csak vissza ősszel ezért ébresztettelek fel indig :d
1 a motorba meg 1 szakadt
Pupumaci,nincs egy 500/600 Yami generátorod,?Ami Sanyinak tönkrement,az kb.akkora lehet.Nekem van egy,de az csupasz,nincs megtekerve.
Látszik hogy nem egyformák,nem csereszabatos.
Sajnálom,hogy nem jön össze
Nem tudok aki rendesen megcsinálná. Van egy aki megtekeri,de ha nem sikerül akkor is ki kell fizetni. Gari nincs rá.
Legközelebb küld ide inkább, az új elég gagyin néz ki
Nekem ennyi csomagom lesz.
Pènteken èrkeztek hozzám amikor akartok.
Szombat reggel indulunk Szovátára.
Vasárnap Szováta bèkási szoros gyilkostó vissza Szováta
Hètfő Szivátától Tordai sóbánya felsőgirda.
Kedden haza.
Esetleg nem tudsz a környékeden egy tekercselőt?
A kolegának rövid idő alatt újratekercseltèk.
Arni!
Ha időd engedi, tegyél már be egy pontos tervet! Mikorra érkezzünk, melyik nap hol szállunk meg, stb. Kérdezgetik itthon, mikor jövök meg, meg lehet, utas biztosítást is kötök, kellenének az időpontok.
Pedig ma ezért nem mentem dolgozni. Lógtam egy napot.
Hát megjött a generátor,fesszabályzó és a generátor fedél is,de nem lehet összerakni. Sztem nem jót küldtek. A generátor középső része 5mm-rel szélesebb,nem lehet felrakni a generátor fedelet,mert felfekszenek a csavarok fejeire. Most vált biztossá hogy nem tudok menni. Talán majd jövőre.....

Nektek jó utat és jó szórakozást kívánok.