Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak egy hamburgert ettünk ebédre.
Van itt kaja.Ne lakjatok jól!
Kaja. M3 outlet Polgár.
Fábi megérkezik
Megvan már Ábrus?
,
Mapfre van csak ahogy látom. A drágábbat kötöttem 3900 Ft az olcsóbb is csak egy ezressel kevesebb... Most itt vagyok a Babati pihenőn várom Fábit aztán zúzunk a pályán.
József azt mondta, felhív, mikor indul... ehhez képest nincs itt, pedig délre vártam (és persze nem hívott) Csörgetni direkt nem akarom, gondolom motoron ül. Nem tudja senki, mi van vele, mikor indult, elindult egyáltalán?
Mit kötöttél? Én mapfree Superiort, 5200 volt 2őnkre Józsival. Assistance nincs 15 év feletti vasakra
Mikor indultok?
Én a motoros ruhám nem találom... festés van nálunk, minden a garázyban, dobozokban... azt hittem, a ruhám a szobában van, de nem keresés indul
Megvan mind biztosítást is kötöttem. Személyi elég ugye?
Szerintem is megint nagyot alkothattak, bár már jó ideje úgy érzem, hogy az utca motorosának nem sok köze van már ehhez a kategóriához. (kb. mintha egy új atomerőmű üzemeltetésével egy random általános iskolai fizikatanárt bíznának meg)

Mellesleg nem találom a motoros csizmám.
Kukásmellény, zöldkártya....
Ez azért jó lehet...

https://totalbike.hu/tesztek/2019/06/11/menetproba_bmw_s_1000_rr_2019/
Még gyorsan beállítom a karbit meg a CO-t....
Csövinek nem kéne szólni hogy ma túrázni megyünk?
Növesszél másikat, mint Groot!
igen,én is azt küldtem.
Sajnálattal hallom, Sanyánknak szarul jött össze a dolog.

De sajnos most nem tudok menni, meg nagyon jönni sem mivel kb egy hónapja eltörtem a bokámat.
..de az nem érdekel senkit sem - hacsak nem akarsz beszállni a túra megbeszélésbe. Jöhetnél, mert egy hely pont megürült.
Menta levél. Józsinak küldtem, hogy biztos észrevegye a privát üzenetem. MENT A LEVÉL
Én is!
Kokainlevél?