Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Arról hallottam hogy egy rossz rehab adott esetben többet tud ártani mint a sérülés.
Èn hazaèrtem
Èn hazaèrtem
Èn hazaèrtem
Az jó, már épp kezdtem elgondolkodni hogyan tudnám a motoron átszerelni a váltókart jobb oldalra.
Csövi lementetek a térképről ? Mi a stájsz a partiumban?
Pár hét és szaladsz a csajok után hidd el. Csak erőltesd a mozgást, mert elpunnyadt az izület, kell neki az inger.
Csak finoman mozgasd először! Folyamatosan kell majd terhelni,de gondolom majd a gyógytornán elmondják. Az a lényeg hogy ne terheld meg nagyon az elején. Kb 2 hónap múlva már jól fogod tudni használni. (persze ha vigyázol rá)
Lekerült a gipsz, úgy néz ki azt ezért nem kell.
De alig mozog, épp hogy csak rá tudok állni. Kíváncsi vagyok mennyi idő mire megint üzemszerűen fog működni.
Az nagyon jó,örülök!
Mentem vele kb egy órát,és kézmeleg volt a fesszabályzó. Otthon még mértem egy töltést,az is rendben volt.Úgy néz ki sikerült megjavítani.

Gyula! Még egyszer köszönöm a segítségedet.
Én is. Költöttem rà kb 25000ft-ot. Generàtor fesszab,tömítés.... Most màr jó lesz sztem.
remélem véget ér a szivatás :)
Jó lesz Sanyi,az a lényeg hogy hűljön a fesszabályzó.
Be tudtam rakni. Az eredeti csavarfejek 6mm vastagok voltak,és feltámaszkodtak a lendkerékre mert a vasmag 5mm-rel vastagabb. Vettem 2,5mm vastag fejű csavart,és csináltattam 075mm-es tömítést. Így már be ment a helyére. A fesszab kikerült az idom alól,remélem elég lesz a hűtése. Már be is indítottam,és úgy néz ki működik. Alapjáraton világítással 13,6-13,8V. Világítás nélkül alapjáraton 14v. Gyula azt mondta ez így jó lesz.
örülök :)
Jó lesz ez Sanyi,használd a lámpákat,azok majd nagyrészt tehermentesítik a fesszabályzót.
Azt megoldotta Sanyi,bent van a gépben.
Ezt mondtam én is,de annyira azért nem lehet forró. .
Sziasztok!

Budapesten van olyan szerviz, aki vállal lánctisztitást illetve olajozást?
Van emelőm, de a belvárosban lakok, és max a járdán tudnám megoldani a procedúrát.

FZ6-N

Előre is köszönöm!
mi lett az állórésszel?
Csak nem. Aztán lehet beszopok ezzel is.
Aztán majd leolvad a rendszámról a festék.
Erre nem is gondoltam. Hát azért csak nem. Majd megfogatom velük és jól megégeti a kezüket.