Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bár biztos tudod, de a tüdőd érdekében csak akkor használd, ha nem hullik a szűrőjéből a szén egyik oldalán sem
Most elég nagy a felfordulás zuhanytálca csere van...
Jól áll neked - kiemeli a klasszikus görögös arcéledet
Nekem ződ sisak van, az megmaradt a bevonuló készletemből, meg a kulacs. Gázálarcot nem adtak ki, nekünk gumi volt, teljes fejrehúzós, az sztem újabb volt, mint ez neked.
Látom szépen el van mosogatva.
Felvettem a sisakot is a te kedvedért.
A kivétel angliából arról szól hogy 3 amerikai repülő bázis van 1 olasz 1 német 1 angol, olasz német vegyes nem csak amerikai használatban van mint az angol. Angliába mennek azok az amcsik aki nem tudják elhagyna mi éjfélig a kontinenst. Ott a repülő bázison 14 napos karantén után katonai géppel viszik haza őket. Ezért van fenntartva onnan a légi folyosó.
Sztem véd... a vírus sokkal nagyobb, mint pl. egy mustárgáz részecske... az aktív szén eléggé megfog mindent.
Látom magam előtt a képet, amin Csövi gázálarcban egyedül vágtat a végtelen, kihalt utakon - egy új Yahamával, amit talált egy hulla mellett
Itt nem esik. (egyébként 1mm-t ír, ami nem komoly)
30-napos tilalmat rendelt el az európai országokból,kivétel Anglia!Így mondták a híradóban.
Hát ezzel aztán sokra nem mégy,ez szénszűrő vegyi fegyverek ellen,a vírus ellen nem véd.
A legnagyobb problémám ezzel a vírus dologgal az, hogy nem bírom a hülyéket.
Ez a szerencsétlen vírus pedig katalizátorként rámutatott, hogy mennyi van itt a közvetlen közelemben.
Nem esik! Ugyanis dolgom van kint.
Nagyon bírom!
Gődény egy állat..a szó legnemesebb értelmében
http://youtu.be/sO5t7sK3XfQ;feature=emb_rel_end
Ja és holnap esik az eső majd :D
nem tudtam lemosni mert itt voltak a főnökök meg beindult a cigánykaraván pakolása
Persze hogy nem kaptam levegőt alig bírtam megcsinálni a fotót. Tartalékolni kell a felszerelést bár van még egy piros aktív szenes szűrőm is valahol meg két oxigén generátor.
Én is napoztam, csak közben túl hangos és nehéz volt a betonbontó kalapács.
A retkes kocsid lemoshattad volna, ha már a munka is elment és a nap is sütött. (ilyen ktmmel még nem mentem)
ma reggel 7 kor lemondták a további forgatásokat. Lett volna 4 nap abból 200 meztelen táncosnős 3 napig Jött volna még egy amerikai film az tegnap elkezdett építeni díszletet mára lebontotta mert ők is elmentek. 20fok volt kicsit napoztam és néztem retkes kocsim az udvaron és ezt a csodát az ajtómba.
Látom sehol nem van senki.
Ma itt errefelé elég meleg volt, nálatok is? (vagy még azért tartasz a hidegfronttól és korai még megbontani a boxert?)