Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, próbáltam szimó fesszabbal párhuzamos kötést, de villogott csöppet a lámpa is
6V akksi kék dobozban, hozzá automata kormány nyaknál, elöl MZ hátul szimó index tartók.

Király
Ez saját termés?
Nekem metálbordó volt a Ferrovillból.
Ilyen volt az első (és máig egyetlen) új járművem, csak metálzöldben.
Mi a teknolodzsi az index villogtatására?
Ha már Romet, kész a gép pöcc röff.
Lengyel ipar remeke:
Két külön blokk és mindkettőnek leesett ugyanaz az anyja....
A profik nem mérnek, szemmértékre dolgoznak és ha nem adja ki..akkor úgy akarták ahogy sikerült
Holnap át kell alakítani a keretet, mert pont nem fér bele a hcell hosszában. (szemre mind a két léc kinézett vagy 120 centinek, erre 94 centi lett a drót a rögzítés után)
Persze akár meg is mérhettem volna, mielőtt összecsavaroztam.
Nem jön szét.
Na akkor ugyanolyan jól hegesztek mint te
Az ív az a kékesen izzó-szikrázó izé, ahol olvad az anyag a pálca végén. (azaz villamos ív alakul ki a hegesztendő anyag és pálca vége között, úgy mint a villám)
Én sem tudok hegeszteni (pláne szép varratot nem, mert az egy külön szakma és iszonyat sok gyakorlat) csak két vasat összetaknyolok úgy, hogy nem jönnek szét.
Az iv? Az mi?Nem tudok hggeszteni csak néha muszály.Van hogy szarul jön ki.
Lesz, de ma még utoljára éjszakás leszek. (holnaptól viszont itthon leszek 3 hétig)
Videót kérünk róla.
Egyébként kész a prototípus, holnap próbavágás.
A zárójeles rész lehet hogy pont erre vonatkozik?
Nézd az előnyét,ezzel a műhelyt is fűti,kevesebb gázt éget el.
pont 3x annyi teljesítményt disszipál el az ellenálláson, mint amivel vág... működik, működik, de ez nem egy elegáns megoldás, elektronikus embernek ettől feláll a szőre
3 db ilyen power ellenállás árán kap egy kapcsoló uzemű szabályzót + graetz-et Kínából, free posttal. Akkor vághat egész nap, mert így a 75 W-tól az ellenállás elmelegszik egy idő után, és 100W helyett 25W-t fogyasztana a vágó
Igen, kicsit olyan fíling, mintha a NASA-nál csattogós lepkét gyártana valaki.
Ez sem gyenge! (bár akinek ilyen műhelye van....)
http://youtu.be/bqG5I7sl8kk;feature=emb_rel_end
Csak óvatosan,nehogy felgyújtsd!