Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyuszkó! Ezt szakállasnak nem mondanám, így első ránézésre még borostásnak sem.
Ez valóban jó régi kép, az se biztos, hogy Penny - a nyugger járhat pennys szatyorral bárhova
Egyébként kimaradt egy e betű a szövegben, de senki se veszi észre, mert ott van elterelésnek az a (egyébként jó minőségű) futómű-segg-muff
Ábrusom ez már szakállas kép,amúgy Penny előtt van.
Nem csoda nincs halászat a balcsin, tele van hallal, kapnának azok még a szaros gatyamadzagra is, nem csak szilvalekvárra, ami meg remek ragasztó is.
Szilvalekvárt ide Gyuszkónak,azt én is szeretem,a halak egyenek kukoricát!
Ide is, most.
Megjött a vihar.
2db 5kg-os ponty. Előtte két héttel volt egy 7kg-os és egy 2kg-os. Az etetőanyagba beletettünk egy titkos fegyvert (szilva lekvár) ,persze nem biztos hogy az csalta oda őket.
Szép fogás
Én is tavaly voltam utoljára, Sáregresen a Rétimajor horgásztavon. Az elmúlt 3 évben csak oda "jártam". Voltam talán 5x.
Karesz megmondja a frankót.

http://youtu.be/UK1pBn7EV_k
Látom felengedted Krisztát a gépre.Ezentúl ha túl sokat iszol,ő visz majd haza.
Hát igen. Annak ellenére hogy már rég elmúlt 20 éves, még egész jól tartja magát.
Sztem horgászni ennyi időközönként pont elég basszus, én már így is kettővel el vagyok maradva
Na megjöttünk mi is jó volt a túra. A gép beállítása nagyon jó lett ilyen jó még sosem volt. Lassan négy év után sikerült megközelíteni a tökéletest persze egy ellenőrzés még kell neki. Imádom a legjobb motor iszonyat jó, megy mint állat kezes mint a bárány 871 km Bártfáig mentünk fel nagyon szép hely.
Szia Pupu!
Balatonberény. Meghívtak hosszú hétvégére. Most értünk haza. Reggel 4-kor készültek a képek.
Nekem is kéne már. Kb. 18-20 éve voltam utoljára.
Van ott valami víz a közelben? Vagy elköltöztetek?
A napfelkelős képek nagyon jók!
Barátommal mentünk ki csónakkal hajnalba
Nem is tudtam hogY horgászol...