Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a manual nekem is megvan, köszi. De ezen a képen sem látszik a szelep és a rugó pontos elhelyezkedése sem.
Talán ez?
A tettek magukért beszélnek.
Sajnos nem nincs közte olyan amire kíváncsi lettem volna. A szelepelése kicsit furcsa és érthetetlen, értelmetlen számomra. Ha úgy van gyárilag ahogy az enyémben (és gondolom igen) akkor nem csodálkozok, h ennyire "nincs" húzóirányú csillapítás. Vagy jó sűrű olaj kell bele. A másik furcsaság, h Csövi 3. képén lévő alkatrész tetejére ül fel a rugó és nem a kialakított peremes ülék részre csúszik rá. Mert a rugó felső része pedig igen. Gyárinak tűnik a rugóm csak nem értem azt a kialakítást.
De jó ez a vidi ha már disasembli, vártam volna, hogy a tag magyaráz közben angolul, de úgy látszik, néma vagy csak pantominos és milyen jó kis esztergája van... lehet, irok neki, nem eladó-e?
Hát ez nem valami sok.
Na ez nekem már nem megy,én elviszem szervízbe,még megemelni se tudom az elejét,nemhogy szétszedni.
Köszi
Ezek vannak csak...

http://youtu.be/TRCsjQ85w8M
Csövi! Készítettél fényképeket a szétszedett első telódról? Ha igen, rakd már fel légyszi, szeretnék megnézni valamit. Köszi
Áááá, akkor még FZR-ed volt.
De marha jó díszlet volt! Nagyon tetszett!
Vasárnap mentem én is egy kicsit. 50km-t
Mondtam én hogy szeretik a halak is.
Ez mostanában volt?
Man In Black
Sanyi ma beszéltem kollégámmal,ő nagy halkergető,mondta hogy vannak szilvás halcsalik,lehet kapni.
Én azért tolnám a kosarát.
Elnézést, már intézkedtem a kép eltávolításáról.
Ez konkrétan a halál torka volt felesleges lottóznia, ilyen szerencséje nemigen lesz mégegyszer
Erre is illik a régi Skála reklámdal:Bemegyek,kijövök,de milyen jól kijövök,ha bemegyek!