Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó bizony - kérdés, hogy a horvátok meddig vesződnek a vírussal
Egy ilyesmi túra is jó lehet...

https://greengos.hu/a-nagy-kal...
hol van még dec. 31....
Ez az év nem a motoros túrák éve lesz.
Sötétedés után pedig már megfontolandó, hogy mennyire merészkedik ki az emberfia a fák közé.
Mint említettem, itt is van némi kiszednivaló hátul a kertben. (bár lemenő nappal szemben nem lehet jó képet készíteni)
Házi karanténban pont kell ez a kis testedzés
Bömivel kirántod.
áááá, kész, majdnem, csak rám sötétedett (meg a faxom is tele, minden tagom fáj) már csak egy pici tartja, lötyög ide-oda, holnap kijön. Volt olyan 6 db karvastagságú gyökere, többségük lefelé 45 fokban. Kiásni, átvágni...
Van még egy fa, kicsit nagyobb Az is kiásós lesz, de hagyok rajta 3 méter nyelet, úgy könnyebb lesz kicsavarni.
Mellé szoktam ásni és a talajszint alatt szoktam elvágni.
Egyúttal a kertásás is megoldva.
Feladta ezt aki s nótát az ajánlóban - a két muff rendben van törökök, vagy azeriak vagy a fene tudja
http://youtu.be/XKhbI2XUob4;feature=emb_rel_end
kicsit túlméretezte, de a módszer működik.
Szerintem ne szenvedj vele, robbantsd ki karbiddal a francba. 1 doboz vakond "riasztó" mindegyik alá, belocsol, vársz 10 percet hogy begázosodjon, aztán aksiról két szál sodrott, végeik 1 szállal átkötve, és bumm...elméletben nagyon jólműködik
...amúgy meg bekaphassátok
Mint tudjuk, hozzám képest nem létezik elég nagy tuskó de ez azé' próbálkozik a maga kb. 35-40 centijével
A többit tövestől vettem ki, de ezt a legnagyobbat kidönteni is kaland volt, nemhogy még ide-oda billegtetve tuskóstól ahhoz túl nagy volt a fa (10 m körüli, masszív lomb)
Mivel valami tujafajta, nincs mély gyökere, de kiásni elég lesz megyek, nekifogok
Biztos nem olyan nagy.
Egyébként ha vársz vele fél évet akkor még az is lehet hogy addig újra kihajt.
Egyébként mekkora a tuskó? (viszonyításként mondjuk ha állsz mellette, akkor hozzád képest)
B&sszameg nekem meg a régi szélvédőn maradt, pedig most milyen jól jönne!
"Másnap nézem - B+......" Megkérdezhettél volna hogy ez mennyire reménytelen. (nekem most itt lesz a kertben 3 eléggé qrvanagy ugyanilyen de ez úgy lesz kidöntve hogy jöjjön vele a gyökere is)
Így már csak kiásni lehet, nem tudsz vele mit csinálni.