Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát az benne lenne. Komolyan tetszenek ezek a gépek. Olyan erőt sugároz mindegyik. Sztem nem kell hozzá bőrgúnya megy az mással is
Elképzellek Sanyám,bőrnadrágban és mellényben,kopaszon,halálfejes fejpánttal,meg szív tetkóval ezen a gépen,Vicus elzavarna otthonról.
Már azért ülepszik.
Zavaros?
A terv a fejemben.
De pontosan tudom mit akarok. Ezek csak tetszettek,nézegettem őket. Életemben nem mentem még hasonlóval sem.
Két órája még megvolt.
Van baj a kardánnal és egyéb dolgokkal is, de Sanyám van egy olyan érzésem, hogy kínodban már te sem tudod hogy mit akarsz.
Hoppá! Már el is kelt.
A Vulkan 1500-ról informálódtam. Vízhűtéses,hidrótőkés,és valóban karbis. Béla azt mondta,vigyázós!Jól meg kell nézni,mert sok pénzt lehet rálocsolni utólag. Egy elhanyagolt példányra lazán rá ment 8 kiló mire használható lett. Vízpumpa a blokkon belül,karbi sem egy mezei darab. Ha bármi van blokk ki. Dugattyú és gyűrű kopást már látott,de henger kopással még nem találkozott. Jó motor,ha vigyáznak rá,és tartós darab.
...de fedett és száraz helyen van a szép új garázsomban annyira fedett, hogy kéne fél órát pakolnom, mire kiszabadul. Most jött az eszterga a saját asztalán, na az se használt a helynek ahogy mondtam, tavasszal pár dolog menni fog, egy régi kanapé, régi konyhaszékek, meg 1 köbméter rossz LED lámpa meg amit találok még...
800-assal igen, az jó. Ez eléggé nehézkes, ennek ellenére ennyiért nagyon jó ajánlat.
Intruderrel 700-assal mentem még régen, jó hangja van és szép gép, de ezzel ki is merült minden előnye.
Persze mindegyik karburátoros.
Na ez egy szép motor. Kéne is,csak lehet nem férnék el rajta.

https://www.kepesmotor.hu/suzu...
Mondjuk nem hiszem,hogy gyorsan és komplikáció mentesen forgalomba lehet helyezni. Ez egy NKH műszakin úgy ki lenne hajítva mint annak a rendje. Bírom ezeket a dumákat a hirdetésekben.
Tetszik ez a motor. Ment már valaki ilyennel?

https://www.kepesmotor.hu/kawa...
Még mindig esik.
Itt süt a nap. Ami reggel esett már elolvadt.
Alakul a helyzet.
Most meg már sokkal nagyobb.
Bacca meg.
ott a pont
"Eredeti motor nincs hozzá" persze mert ez transzmissziós meghajtású volt.
Én meg kaptam egy régi OBD olvasót.