Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ebben a nagy blekkfrídéjjezésben az emagnál már 122-ért adnak most Samsung UHD smart TV-t. Az egy elég olcsó ár, a TV meg elég jó. Kariajira mort érdemes gyúrni, minden van.
55 helyet 30 rugó egy 24" IPS Dell monitor pl. - a használt számteches nagykerben adják ennyiért a 4-5 éveseket.
Hú ha ez nagyon király !!!
Nekünk van egy oldalkocsis Ural nagyon fílinges, megszokás ugyan igényel a vezetése főleg a kanyarodás de nem vészes.
Meg lehet azért csinálni biztonságosra az oldalkocsist....

http://youtu.be/Zp6XSZTHko4
Szerintem felejtsd el, drága (azaz durván túlárazott) és komplikált, ráadásul meg kell tanulni vele menni. (egyébként jó dolog ha valaki szereti, nekem is volt anno egy csepptankos Jawa, Super Elastik oldalkocsival)
Oldalkocsis motor milyen árban van HU ban?
A lányomat 14 éves korig nem vihetem motorozni.
Oldalkocsissal viszont igen.
Jópofa kis gép. Mi egyszer úgy közlekedtünk vele, hogy én vezettem, haver meg állt hátul a csomagtartón. Észrevettem, hogy defektes az első húztam egy féket ő meg átesett rajtam. Régi szép idők...
Ez azé' csak kéccáz
Kb 2004 körül került fel a padlásra addig hébe hóba használtam, volt idő amikor ezzel jártam dolgozni is...
Akkor az egy emlék darab nem semmi ilyen sokáig megmaradt. Biztos fenn volt a padláson.
amin a kiskölyök motorozik az a gép az/ez... 87 április, én vagyok a kiskölyök
nem lesz OT-s :)
csak annyira rakom rendbe, hogy merjek vele időnként közlekedni :)
Szép állapotúakért azt írtam....
Azért a szeméthalomért 300? Anno a haverokét kilóra vette meg a MÉH, pedig üzemeltek... annál olcsóbb csak a Riga volt
Egy lila Babettám van eladó. Teljesen ép, majdnem működik is (szív kis falsot valahol, és emiatt leáll, sztem főtengó szimmering) a gumijai öregek. Csak neked kéccáz
Új szerzemény a kis Romet? Szép állapotúakat már 300 körül is szokták árulni...
sziasztok!

ezek után én is ferdítem az fzr/fz irányt :)
Nagyon jó lett
Hát Igen meg annyiból is jó a redőny lehúzva, hogy nem veri a felcsapódó eső az üveget....
98% készültségi szint az már jó dolog. Lehet átrakom majd a vízlágyítót egyelőre a hátsó felét kell még kipakolmi kimeszelni aztán kész nagyjából.
A redőnyt meg lehet nem kéne leszedni, ha meglesz a lejáró bent, akkor még jól jöhet egy + hőszigetelő rétegként nagyobb hideg esetén. (üzemen kívül meg elvan felhúzva)
Marha jól néz ki!
A vízlágyító lehet jobb helyen lenne a belső sarokban.
A fűtés már nekem is megoldott lett (már mindegyik helyiségben van egy radiátor a központifűtés rendszeren) már az ajtón is csak én járok be, nem csak a hideg, bár a falak hőszigetelése valószínűleg csúszik tavaszra. (jelenleg a nejemet teszem boldoggá, nemsokára kész az új konyhája, aztán befejezem bent a garázsban ami még visszamaradt, bár már 98%-ban elkészült)

Aztán nekem is lenne mit szerelgetni.
Csak középen nyílik fény miatt a sok üveg.
Köszi Igen ott lent most már be tudom csukni befűteni és szerelgetni. Egyelőre a redőny is megvan még de majd leszedem. Akarok egy lejárót a házból az lesz majd az igazi.
Ez ott lent van a lejtő alján ahol a redőny volt? Egyébként jó lett!
Nyílik az üveges rész is, vagy csak középen?
Szia Arni! Végül megcsináltam a garázs ajtót fából. Kevesbből kijött viszont nagyobb szopás volt.