Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek meg a túra társaim, és úgy állnak itt, mint szamár a hegytetőn.
Igen,de ha nem ismersz fel a képen, akkor ne igyál több sört, mert részeg vagy.
Látom te tudatlan vagy, és még nem voltál olyan helyen, ahol a székletednek is több haszna van, mint a nyálas pénzednek.
Jani, valamelyik te vagy a képen?
Nem, mi szórjuk a lóvét, ha már megyünk... 4*, wellness, vacsora... tudod, hogy van ez... A fa alatt aludni itthon a kertben is tudok, azért nem megyek messzire
próbáltam már, de az is csak egy gyűjtő-oldal... legtöbbször átlinkel a bookinghoz vagy az utazas.hu-hoz - olyasmi system, mint egy biztosítási alkusz
Ez a egy biztonságos közlekedési állat az Erdélyi hegyekben.
Lehet hogy a trivágót kellene nézegetni ott annyival olcsóbb mint amennyit vissza kaptál?
Hogy ti milyen balfékek vagytok.
Én nomád motoros vagyok, és nyugodtan alszok a szabad ég alatt sok csillagos szállodában.
Nemnem ezzel végre valaki kézzelfoghatóan is elismerte szállás-kutatásban végzett kimerítő munkám! úgyhogy ezt egyedül iszom el
Isten tartsa meg jó szokásukat akkor!
Nem 70 hanem 60 euró. Tavaly volt a helyszínen zsebből fizetve 70.
Minden évben ugyanoda 70 euró/éj volt. Tavaly előtt meg mikor foglaltam, ugyanúgy 70 Euróért volt foglalható, de mikor fizettem, 25eurót elengedtek és jött egy email amiben leírták hogy köszi.
De jó! Akkor annyival olcsóbb lesz a szállásunk
Ááá, az nem ugyanaz Az csak egy bevett duma, hogy ez 100, de neked most csak 75-t kell fizetni, mert jófej vagy. Itt PÉNZT küldtek, teljesen váratlanul ilyet még nem tapasztaltam soha
Különben a buking is kis gecó, mert múltkor foglaltam egy osztrákos 7végét, belépve 2-s szintű Genius fokozatommal aztán valamiért ránéztem másnap a céges gépről is bentről, névtelenül, és ugyanannyi ejrós árat adott szóval megbuktak a kamu marketinggel a kis csírák
Ilyet egyszer már az Adrialin is csinált velem. (bár az csak 25 eurót engedett el a foglalás végén, de azt mondták nekem is hogy mert jó fej vagyok és már többször foglaltam náluk)
Küldte a Booking az e-mailt, hogy faxa gyerek vagyok, mert régóta és többx foglaltam már náluk, ezért kapok most 40 juró jutalom bónuszt Hittem is meg nem is, mert én ám nehezen hiszem el az ilyesmit hogy csak úgy adnak... a szaudi herceg geci ügyvédje se küldött pénzt, hiába adtam meg neki a számlaszámomat e-mailban
... aztán látom a számlámon, hogy tényleg fizettek, 338-as euróval 13,5 rugót, korrekten
Nekem van fotóm az ETZ 250-es mocimról, ami 1988-ban készült fotó.
Neked nem mutatom meg ábrus, mert te olyan balfék jóska vagy.
Télleg csere. (gondolom mindenki betartotta eddig)
Hát, elég barkács megoldás. (főleg a tank-ülés illesztés)
Az én fehér - zöldessárga dekor festésű 250-esemen is volt Kesjár ülésidom és fejidom is (Krauserrel persze) de az azért jól nézett ki. (sajnos képem nincs róla, 93-ban volt)
Így látatlanban nem emlékszem, de szerintem csak "inspection" nem "replace"
Én sem. Mégiscsak egy ezres.
Nem értelek én téged ábrus.
Vettél volna egy frankó YAMAHA GTS 1000-et,
Nem, te inkább szenvedel a vacak KAWASAKI GTR 1000-el.
Volt már neked HONDA motorkerékpárod ábrus???
Mert nekem három is volt, elegem is van a HONDA motorokból. A HONDA csendben megyen tönkre.
Viszont ez csak az én véleményem, lehet másnak jó a HONDA.
Szerviz intervallum előírás szerint kétévente kellene cserélni a kuplung és fék munkahenger tömítését.