Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem én hogy állapot,de aki el akarja adni az úgy kicsilivilizi,hogy nem mondod meg milyen szar ,vagy nem
Igen,ezt mondta a kopasz is,(Becsületesnepper)nem a kilóméter számít,hanem hogy milyen állapotban van.
Józsi, te féccbuk csoportot linkelsz? Ez a vég, nincs mese, el kell pusztulni a világnak, jöhet az atom vagy egy jobb vírus...
Nem gondolom, hogy félni kéne ekkora futásteljesítménytől. Ha karbantartották, akkor abban még nagyon sok km van.
De mindig ott kell érdeklődni, ahol valóban ismerik a járművet: https://www.facebook.com/group...
Áááá, erről már én is hallottam! A múlt évezredben még használtak ilyen porlasztós motorokat, ugye?
Ismerős a helyzet végig játszottam én is. Van az úszó házban egy ledugózás abban is van O gyűrű ne felejtsd ki.
Koksztalanító, amerikásan beszélve
Mijaza dekarbonizáló? Nekem úgy rémlik, utoljára olyat a Man in Black-ben láttam...
Az én '91 1000 Exupomban 77000 Km van, egyedül a vezérműlánc ciripelget benne amikor még hideg. Ha bemelegszik az is teljesen elhalkul. Ellenben teljesen fel kellett újítani a karbisort. A tűszelepek kikoptak és befolyt a benzin a motorba, felhigította az olajat, elkokszosodott a motor, megcsúszott a kuplung.
Úgyhogy mérgemben kicseréltük az összes : karbitömítést, vákuum-membránt, tűszelepet, O-gyűrűt, fúvókát, Pilot-csavart, ülepítőcsavart, Schuber-tűt, úszót. ~50000.-
Holnap megy bele a Xado dekarbonizáló. Meglátjuk mennyire rakja rendbe.
Én inkább nem adok tanácsot,mert erősen érzelmi alapon vásárolok motorkerékpárt. Amikor odakerülök pont leszarok mindent,és megszűnik a külvilág...... Sajnos.
Józsi 87-es FZR-ében 55000km van,de még a kuplung kosár sem zörög rajta.
Sziasztok!
Majd 68ezerrel vettem a tréumpfost és mit is mondjak........ Kiváló!
A vége? Akkor ne közelítsük meg a végét, legyen 1500!
Ha teheted, magánszemélytől vegyed, nézd meg a környezetét. Olyan nincs, hogy aki rendben tartja azt, az elhanyagolja a járműveit, és viszont.
Persze, ott is lehet problémás dolog, de alapnak szerintem jó lesz.
Ha teheted max 1 km , arra ritkán pörgetik vissza. Szerintem is állapot függő, de 20-40 ezer körül vannak nagy szervizek motorokon, ha azokat megkapta akkor még közel vagy egy jó műszaki állapothoz.
Állapotra veszünk nem kilométerre. Lehet benne 30ekm is ha végig a hungaroringen tépték a száját meg lehet benne 80e ha Sanyisan vezették.
Eladták a suzukit.Segitsetek már abban ,hogy mennyi km legyen benne max ha motort akarok venni?40.000 ig ok?mert sok az 55 - 65 ezer km-es.Azt már soknak találom.
Ez tavaly nyári kép... a tolóajtó előtt van 1 m beton sáv, végig a garázs előtt - és a fű sem ekkora, mert vettem egy szép Makita fűnyírót, amivel öröm a fűnyírás (na jó, nem akkora öröm ) szóval általában ennél áldottabb állapotok vannak Viszonylag nagy felület le van rakva gyepráccsal, de a képen alig látszik.
Neked is le kellene már betonoznod az egész udvart. Akkor talán nem zárnád oda az ajtóval minden beszálláskor a lábszárig érő gazt.
Nemrég volt Lidl-ben mindhárom méretű racsnis kulcs ,Gyuszkó be is vásárolt.
de fasz vagyok van egy ilyen készletem is.
Akkor pontosítok, ahol én néztem és vettem szerszám üzletben ott csak 3/8 készletek voltak
Sok büdös köcsög BMW-s!