Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyújtótrafo 18500 üdv Rudi
Hello mindenkinek. Tudnatok ajanlani megoldast egy 2006-os Yamaha R1-es problemara? Tonkrement a Rotor Assy Generator
FIGYELEM! FIGYELEM!

SEGÍTSÉG! A lepsényi halálos kimenetelű motoros baleset két motoros szemtanúját keressük. Nagyon fontos lenne beszélnünk. Kérlek segÍtsetek. Dorogi motorosok, egy R6-os és egy épÍtett motor gazdái...

MOTOROS ÉRDEKKÉPVISELETI KÖZPONT 06-70-360-2990
Elnézést! Remélem azért mert esztergályost mertem írni, még maradhatok a csoportban...
Akkor bontó vagy ebay... és még egyszer elnézést, hogy ekkora hülyeséget mertem írni....
Vagy 3D nyomtató
Sedu is jól írta ,de esztergályos helyett pisztolyt is adhatsz a kezébe kb ugyan az
attól speciálisabb az anyaga ne adjál már rossz tanácsot!

Teleszkóp szárat nem érdemes cserélni magában, ott már a vezetők is elkoptak. Sokkal olcsóbb egy fiatal motorét betenni. Én a superduke első telóit használtam a legnagyobb megelégedéssel, sokkal jobb fékekkel. A zx10r fiatalabb volt annak az elejét még érdemes volt felújítani, de nem lett olyan jó.
Köszike
Amikor az enyémet fújattuk, a festékboltban volt nekik egy katalógus amiben benne voltak a gyári színekhez tartozó keverési arányok. Érdemes lenne előbb ott megkérdezned.
Sziasztok! Yamaha r1 gyári szín kódokat merre lehet találni a neten?
Egy ügyes esztergályos...
Sziasztok!
RN12 gyújtótrafót keresek!!
Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki hol tudnék 99-es R1-hez féktárcsa csavarokat venni?

Köszönöm!
Valakinek elfekvobe van ilyen esetleg?
Ez "csak" 50 +afa sacc 76e... Mar leszarom csak mehetnék már megint tönkre baszni a kuplungot...
Ejj.ez mennyibe fajt?
A kosár már megvan kb 1 hónapja. Mint kiderült a kosárcserénél, nem csak az szar hanem a belső fogaskerék is (ábrán 11) amibe a fém lamellák kapaszkodnak, ugyan is el volt törve belül...
De most nem a kosarat varod,vagy?
Faszt... Már azon gondolkozom hogy felgyújtom a Postát a vámosztállyal együtt a g**ibe. Már több mint 2 hete van a vámon a cuccom, de még mindig nem sikerült elvégezni a vámolást. Sőt! 5 nappal ezelőttig nem is tudták hogy ott van az állításuk szerint, nekem kellett figyelmeztetni őket. Szóval eddig 3 levél, egy panaszlevél, 2 telefon a mérlegem... Legközelebb inkább kifizetem a +20USD-t csak adja a UPS a kezembe szarakodás nélkül.
Na előjött nekem is....azt írja olasz szárak
Kínából lenne 42.000-ért két szár....
Itthon 80 a komplett 2 szár gyári bontott, meg az összes cucc, mert csak kompletten adják, és nem látni bele...
Az eltünt ajánlás 75 körül állna meg de akkor újak a szárak meg a siklócsapágy....sallangok nélkül

Teker a mókus a fejemben rendesen....
Ez volt az. Nekem szőrén szálán eltünt.
A profilját megnéznéd nekem?
Volt benne weblap csak reggel csipás szemmel nézve, hulla fáradtan nem tárolódott el a memóriában :D
Elvileg nekem látszik a hozzászólás, csak kép nincs ha erre gondolsz.. A 31 elég gyanús, mivel pont ennyi Kínából is, én meg azzal nem játszanék, mert ahogy te is mondod, 200 felett pont nem azon akarnék gondolkodni cél végén a ringen, hogy na mi lesz a féktávon... Egyébként nem tűnik egyszerűnek, eddig USA-ban nem találtam, pedig onnan legalább értelmes áron lehet alkatrészt rendelni. Legrosszabb esetben akkor németország, habár jó állapotú használt komplett telószár pár kb annyiba van mint a 2 új becsúszószár.