Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ki veszed bocsi android nevében
H7 de nem xenon, amúgy ki eszed azt rá van irva ha még az sem volna akkor 2 vagy 3 lábú a mervado
Jajjj ne.
Az ebay-en lővő 7000-9000 Ft-os tökéletes, tudom ajánlani. Hyperpro klón az igaz, de tökéletesen megbízhatóan teszi a dolgát, potom pénzért.

https://www.ebay.com/itm/255-C...
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy 2005 R1 be milyen xenon megy? H1 vagy H7?
Válaszotokat előre is köszönöm!
Valaki 2004-es R1 hez (RN12) tud kormány teleszkópot? Eldurrant sajna a jóféle magyar utakon..
KTM használ gyárilag WP-ket bár ez inkább valami tuning villának néz ki, a sárvédő felfogató konzol cserélhető, gyanítom, hogy többféle létezett hozzá. Ha érdekel, pici pénzért van egy RR sárvédőm, a CB-re nem lett jó.
Igy igaz wp nem gyari föleg Amin ilyen fékfelfelfogatas van, gondolom logikailag is a showa telo került bele ,öhlins drága ,marzo meg import lenne ,bántaná a japán egot
Annyit biztosan tudok hogy WP telo egyik R1-be se volt soha Ez valami európai motoré lehet inkább.m de hogy melyik hát az passz
Hali!
Van egy épített inazumám, ez az első teló van benne. Az eladó szerint R1 teló lett bele rakva, viszont nem találok ilyet.
Az első sárvédőt szeretném a telóhoz illőre cserélni, hogy védje az alsó szárat.
Esetleg tudja valaki miféle gépé ez a teleszkóp? Vagy, ha tényleg R1, akkor melyiké?
Kösz!
Én kontrás féket használok:
https://www.facebook.com/super...
Sziasztok! 2004 és R1 be ki milyen hátsó fekbetet használ? Tapasztalatok érdekelnének. Minél jobb fekhatas érdekel a kopás nem. :)
A gyári frsz tartót is adod hozzá? Vagy olcsóért megbizniszeljük? :D
Máshol áll garázsban amíg nincs otthon a tulaj. Színével semmi baj mivel yamaha kéket nagyon szeretem. Az a zsánerem Aztán átérek eladás után pályázásra. Az meg havernál lehet nyugodtan mert ő fogja hozni motort én meg csak pályára kell elmenjek kocsival. Így semmilyen tárolási problémám nem lesz.
Told be motor kereskedésbe bizományos eladásra, akkor száraz, meleg helyen lesz. Ha nem viszik el akkor meg kitelelt valami potom összegért :D

Vald be az igazat...! Nem tetszik a színe mi? :D
Tényleg jó ár!
Még eresz alatt csak-csak, de ha az sincs úgy tényleg szívás
Ilyenkor örülök, hogy szobában tudom tartani.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yzf_r1/yamaha_yzf_r1-13350021
Hátha keres valaki jó motort!
Hát pont egy ilyen motort ki nem raknék az utcára. Max egy szutyok motort de ezt biztos nem.
Én inkább télen Ist utcán tartanám mintsem motorozásal felhagyni ,de ,mindenki másképp csinálja
Hát tudod amíg nem volt kocsi benn nem volt de mivel az van így már bajos. Főleg azért mert faterom gyűjtögető és ha beállsz kocsival akkor annak örülsz ha ki tudsz jönni a garázsból utána.. Pár évet meg hallgattam már hogy na majd nyáron kipakoljuk a sok szart rendbe rakjuk megcsináljuk. Gondolhatod mi lett belőle. Szóval ennyi a történet.
Pedig nem fér el, főleg ha más is van a garázsban az autón kívül, biciklik stb.
Ponyva lakat? Garázs miatt abbahagyni a motorozás? Hmmm olyan pici garázst meg nem láttam ahova ne férne be 1 moci autó környékére, hacsak nem panelgarazs és 7bmw áll benne
Jelen állapot szerint mindenképp!