Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Egy radiális főfékhenger érdekelne saját célra. R1-és 2006 utáni... köszönöm
Üdv, nekem van egy garn. új süllyesztett ledes index és integrált indexes fehér hátsó lámpa R1 RN12-re......
zozobit@gmail.com
Az also megy a kupakhoz, a felso pedig a szabadba.
Sziasztok!

Egy olyan kerdesem lenne hogy 2004es R1, kiegyenlito tartaly aljarol meg tetejerol megy egy egy cso, melyik hova? Egyik megy a huto kupakhoz de melyik? Masik csak a szabadba?
Hallo, 2005 (04-06) R1 mindkét fekete kulcsát sikerült elhagynom... csak a piros van meg, hol lehet ezt lemásoltatni?
84kiscsami@gmail.com vagy +36202754649
Üdv!
Szia,

Köszönöm, igen, érdekel! Küldenél egy elérhetőséget légyszíves?

Miki
Szia! Nekem van egy MICRON rendszerem, nem reg vettuk le a motorrol, barmikor viheto. Ha erdekel, irj! Udv!
Sziasztok,

2005 (04-06) R1-hez keresek süllyesztett ledes indexeket és integrált indexes ledes hátsó lámpát.
Fehéret, nem füstöset.

Érdekel még:
- sportkipufogó, Akrapovic, vagy bármi jó
- első lábtartó
- bukógomba

Tud valaki esetleg segíteni? Előre is köszi!
2 év
Mi az a pici allas?
Sziasztok!
Olyan problémám van,hogy pici állás után nem indul a moci!Rn22! Egész pontosan az önindító nem teker rendesen,igy nem tudja beindítani! Akksi új és már önindítót is cseréltem rn19 re! Valakinek hasonló tapasztalata volt esetleg?
Üdv, RN12-hez keresek a képen látható alkatrészt a teleszkóp tetejébe. Mi a megnevezése és honnan tudnék ilyenből kettőt szerezni?
Sziasztok.
2005 R1-be milyen akksi kell? Valaki megtudná mondani a típusszámát ?
Köszi
nemjó az fz főtengely....sokkal nehezebb....lehet tudok segiteni főtengelybe
RN12-es gyári kormánycsillapítót újított már fel valamelyikőtök? Van értelme (sokáig jó lesz és nem kerül sokba), vagy kell rá venni valamilyen új nem gyárit?

ThX!
Generator deklire estek a motorral, a forgoresz elszabadult es a fogaskereket ledaralta sajnos, ezen kivul gyonyoru szep es hibatlan a fotengely, amugy csapagyakkal szokott még baj lenni, az meg gondolom kenési hiba miatt
Sportmotornal nem nehez. Eleg gyakori eset.
Hogyan sikerült galyra vágni a főtengelyt?
Már irtam is :)
Face en van yamaha r1 r6 adok-veszek csoport, ott tobben bontanak motort, ha ott nem talalsz, irj ram privatot.
Egyertelmuen 5vy fotengelyt szeretnek amugy bele csak egyszeuen nincs a piacon elado, kenyszer lenne belerakni ezt a 2d1 et, ha valaki tud 5vy jo allapotu fotengelyt akkor arra vevo lennék
De az egyertelmu hogy az fz1 fotengellyel nehezebben porogne fel
Nem dontottem még el, fz1 em volt ez elott az r1 elott ezzel a fajta fotengellyel amit most ebbe az r1 be szeretnek rakni de a vezermutengelyek meg az injektorok is masok az r1en mint az fz1 en szoval lehet hogy a fotengely miatt lenne egy linearisabb nyomatekkal rendelkezo motorom az r1 koritessel meg lehet picit erosebb lenne mint az fz1, meretek amugy stimmelnek, plug and play a 2 fotengely