Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok ! 2005 ös Yamaha R1 hez keresek szép állapotú sport dobot összes tartozékával a felszereléshez korrekt földi áron !
Sziasztok!
Vásároltam egy összekötőt 2002-es R1-emhez, mert azt gondoltam, hogy az első R1-esé ugyanaz a méret, de nem jött be, tehát 98-01 közötti R1-hez jó.
Főbb paraméterei: dobhoz való csatlakozás külső méret: 54 mm,csonkhoz való csatlakozás belső méret : 60 mm és a legfontosabb paraméter: 10 ezer Ft
Akit esetleg érdekel... 06202671477 || szhkovada@gmail.com
R1 kipufogók.02-03-évj 20e,99-évj 15e,leo vince sportdobpár RN19-hez vadi új dobozában mindennel 150e ft,érd:zolimotor@gmail.com
Sziasztok .Átépitem az utcai motorom .Ha érdekel valakit :komplett idomszett,lámpák ,lábtartók,ülések ,üléspúp,tükrök,stb irjon rám nyugodtan.
https://oem-parts.hu vagy www.partzilla.com itt találsz szerintem
Szia, engem érdekelne a gyári rendszámtartó és index..../cserébe tudok adni gyári túraplexit!/
Elég elhanyagoltnak néz ki
Marka szerviz. Vagy ebay r1 brake pin
Valakinek oda való csavar? Vagy ötlet honnan tudnék rendelni?
Szia,

Nekem van azt hiszem, kell még?
Én nem nyúltam még hozzá. Szerelő kell úgyis a cseréhez, az majd segít.
Kozmax-ot (Kozma Tamás) tudom ajánlani a yamaha word-ben....
Itt is fent van a fórumon kozmax néven.
Teljes szervízkönyvet tudok küldeni emailben vagy letöltöd innen:
https://blackbears.ru/index_en...
Engem inkább a léptetővilla ami foglalkoztathat szerintem valami mechanikai oka van amiért nehézkes olykor az 1ből 2be váltás... sokszor bele kell erőszakolni ha kicsi lendületesebben akarok vele elindulni... Ez az alkatrész pontosan hogy néz ki és a váltókar környékén lehet? Tudsz linkelni egy oldalt ahol árulnak?
Elkelt a motor aztán ezek maradtak azért raktam csak most fel Az a fekete gyári relé mert én ledeset raktam indexek miatt.
Na bakker ha előbb szólsz a hasidomcsavar eljöhetett volna a rendszámtábla tartóval. :)
Az a fekete az mi? Relé?
Yamaha R1 02-03 gyári kipufogó szép állapotban 15e ft-ért eladó.Érd:zolimotor@gmail.com
Üdv! Eladó 2002 es R1-ről maradék motyók. Lánckerék 14/43 as jó állapotú nem cápafogú.Csavar a hasidomhoz való a bolha meg a a belső burkolaté ha jól emlékszem. Barracuda csatiból meg többet vettem feleslegesen. Aki elviszi egybe annak leakciózom
Én gondoltam az exupra is...nezd meg nem e zár nagyon....az is fullaszthatja.
Motul elméletileg okés, a gyárija 10w30 vagy 20w40, de a 10w40 szerintem jó bele....köztes megoldás.
Akku is lehet ludas ha nincs meg az amper...vagy a fesszabályzó.
Nekem van fent volt figyelő mert már szívtam meg ezzel a tipussal, rángatott kis sebességnél és le akart állni, pörgetve jól ment.
Akkor halt meg a fesszab....aztán a generátor is vagy egyszerre....fene se tudja de cserélni kellett mindkettőt.
A szinkronra is érdemes lehet ránézni, bár azt hiszem azt írtad az okés.
A szívósor ennek érdekes olyan injektorkarbis nekem :D
Én mikor ezt megvettem darabjaira szedtem, kitisztítottam a vákumcsöveket, meg kitakarítottam belül a levegő réseket, meg a gumi membránokat is, stb.
Téli elfoglaltságnak kitűnő lesz.
Nekem csak 1-ből 2 be érzékelem ez a jelenséget, csak szokatlan még mindig meg szar mert ha megyünk motorozni hiába erős a motor mégis lassabban gyorsulok mint a többiek mert nem akarom beleerőltetni a 2.ba... van amikor húzom és alig akar belekapni... de ez random fordul elő van amikor könnyebben veszi, de még mindig nem olyan hondásan.. nekem is 42 ekm van benne...
Én is motul mint p46 ahogy írja ugyanaz a típus...
Hali! Nem olvastam nagyon vissza.
A fojtószelepeket lehet szinkronizálnod kéne.
Alapjáraton sokat számít, ha nem is az a gond, egyből látszik, hogy melyik henger hogyan/jár e egyáltalán.
Nekem is ilyen 2003 as van valós 42000 km el,egyelőre még nincs ilyen baja.
Én motul 7100 10w50-t használok,előző tulaj shell advance 4t 15w50-t használt.
Milyen olajat használsz?
Ez volt a szériahibája ha jól emlékszem a 02-03-as verziónak.
Kikopik a léptetővilla elméletileg és ez 2-es és 5-ös sebességnél mutatkozik meg.
Hali! Lehet normális dolog, de nekem ha váltok 1ből 2-be elég nehézkesen veszi be ha magasabb fordulaton (6000 felett) váltok a többi fokozatot nagyon szépen veszi. Így használom már 2 éve csak egy honda váltóval nem tudom összehasonlítani... nem tudom mennyire normális ez...
Szia, már megtettem