Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

12-21 kozott kell lennie. Tehat a tps nel nincs baj, nem piszkalnek bele. Mashol lesz a problema.
Gazbovden holtjatek van? Tudom, hogy alap dolog, de hatha.
zárva 16 most. az magas?
Bocs, a mode helyett select. Most motoroztam, aztan latom, hogy osszekevertem :)
mielott barminek nekiesnel, nezd meg a muszerfalon.

Select mode gomb egyszerre megnyom es ugytart, gyujtast raadod, amig kiirja hogy diag, majd ismet select mode gomb, amig nem valaszthatsz a dignostic mode ban.
Neked a D1 kell. zart gaznal 12-21 kozott kell lennie. Nalad ez mennyi?
Ok köszi! Ráprobálok.
Szia,
a TPS szenzoron állítsál. Persze előtte jelöljétek fel a mostani helyét.
Hibakod nincsen. Váltó csere volt.
A blokk ki volt szerelve, es mi lett vele csinalva?
Egy kicsit reszletesebben leirnad? Hibakod a muszerfalon van?
Mondjuk megkeresed a hibat, ami ezt okozza, es elharitod?
Azzal tudod beallitani az alapjaratot.
Van valakinek ilyen Akrája RN19-re eladó?
OKÉ. :D De hogy lehet állítani? Vagy mivel?
Rendeltetés szerűen használni (pályán) oda pont ideális a nagyobb alapjárat
A blokk ki volt szerelve. Azóta van ez.
Meg volt bontva a blokk és azóta. Mit lehetne vele kezdeni?
Azt sehogy. Az ecu allitja. Ez ride by wire.

Miota csinalja?
Sziasztok !
Volna egy kérdésem ! RN22 alapjáratot, hogy lehet beállítani? Most hidegen és melegen 1600-1800. (A gyári érték 1150-1250.)
Nem fog menni.

De ha javasolhatom, mielott ecut cserelnel a konkret hibara kellene rajonni, hogy mitol csinalja. Tehat merni mindent, hogy a dadogasnal mi tortenik.
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy ha a motorban kicserélem a gyújtáselektronikát, akkor fog indulni a saját kulcsával? Az én RN19-em 3000-es fordulatig néha dadogós, és a hibalehetőségek mindegyike ki van már húzva a listáról, az ECU-t kivéve. Aki jártas a dologban, legyen oly kedves, és írja meg nekem.
Köszönöm!
Sziasztok!
Ezt a csövet cserélte már valaki, nekem a téli első indítás után elkezdett szivárogni, kis hajszálrepedés van rajta.
Sziasztok! Valakinek 02-03 R1-hez van eladó sportdobja, összekötővel?
Köszi!
06202671477 szhkovada@gmail.com
Sziasztok.Van pár eladó cuccom RN19 hez .A Fékbetétek jók RN22 is(ferodo sintergrip road) rugostag Jo RN12 is(305 mm)Ha valakit érdekel valami irjon küldök fotót meg árrat.
Leo Vince one evoII karbon kipufogó dobok,teljessen új,minden tartozékkal,papírokkal,dobozában eladó.Ár:150000ft
http://youtu.be/AC-4M7O0vQI

Meg bsb ben is lecserelik. Nezd meg, teljesen mas, mint a gyari.
Értem...mire gondolsz.
Gyorsitasnal es fektavon az olaj a kartel falan van, nem benne. Ezert mely az osszes versenymotor kartere.