Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2004 R1 fékfolyadék áteresztőcsavar méretét tudja e valaki?

M12 es?
1,25 menet emelkedésű?
Sziasztok,
RN 19 hez 2007 hez keresek Ecu at akar csak probalni is, ha vki segitene csak atorobalni az alkatreszt csak , termeszetese nem inygen kernem,

Koszonom elore is

Gyuri
Ahham. mielott utalnam a penzt, magyarazd el azt, hogy hogyan cserelsz 500 forintbol fojtoszelep potit.
Nemet forumon kozbe kaptam normalis valaszt.koszi
Ez a forum mondjuk nemvaltozott semmit az evek alatt.nem is ertem miert ide irtam
Rn19
en a piros vezetekre raknam. de amugy ez milyen r1?evjarat
Ha kifizeted megtanítalak az elektronika és a motorszerelés alapjaira.
Igy van nem ez a kerdes :)
Tudom, nem ez a kerdes, de minek kotod be? Mert varosban meleg? Leszivott akku az sztm is garantalt.
Kapcsolgassa maganak, nincs azzal baj.
Ha ennyire zavar, kiegeszito huto jobb megoldas. De semmi baja nem lesz tole, ha meleg.
Üdvözlet.kotott mar be valaki kapcsolot hogy direktbe menjen a venti?nem gondolnam nehez feladatnak de kulfoldi forumokon leegett ecukrol beszelnek meg leszivott akksikrol kicsit elbizonytalanodtam...pontosan melyik vezetekre kellene rakni.esetleg kepeket tudnatok rakni a megoldasrol?
Koszonom
Van egy típus specifkus bekötőcső, ha valakit érdeke . Ha valaki szeret barkácsolni, vagy már van neki dob, csak a bekötőcső hiányzik stb. A cucc vadonat új, nem volt még mocin és a dob felőli cső külső átmérője 52mm.

R1:'02-'03
ára egy 5-ös
jedis@freemail.hu
Befecskendezős motornál a keverék minőségét és a gyújtást biztos hogy befolyásolja.
Ebayen néztem meg cikkszám alapján 30-40ezer...
Bovebben kifejthetned, hogy mit veszel 500 forintert, es azt hogy rakod oda, mert ez azert igy ebben a formaban eleg egyszeru
500Ft-os potméter
Sziasztok!
1999-es R1 mostanában hidegen dobálja a TPS szenzor hibakódot. Miután bemelegszik elhagyja. Találkozott már valaki ilyen hibával? Tönkre szokott menni az a jeladó? Mert, ahogy nézem horror árakon dobálják. Egyébként mit befolyásol, ha nem jól működik? Mert azon kívül, hogy dobálja a fordulatszámmérő a hibakódot semmi más rendelleneset nem tapasztaltam. Szépen indul, jön, megy stb.
Üdv ! Eladó yamaha r1 komplett motorblokk indítható állapotban 2002-2003 évjárathoz. Érdeklődni telefonon lehet ! 06 harminc 834 - 9239
Fórumtagoknak 10% kedvezmény
Eladó, ha valakit érdekel:

https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yzf_r1/yamaha_yzf_r1-14448515
Köszi
Elmeletileg veztengely szenzor.
Sziasztok!
Tudja esetleg valaki, hogy rn12nél a 11es hibakód mit jelent!?
Előre is köszi!
Boldog Nyulat!
Üdv Gábor
Sziasztok. Esetleg nincs valakinek eladó egy porosodó radiál főfékhengere R1 hez? Megvásárolnám. Köszönöm