Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! RN12 2004-es R1-hez keresek már módosított generátor forgórészt. Hátha valakinek maradt meg bontásból.
Eladó yamaha r1-hez 2002-2003 évjárathoz teljesen komplett indítható motorblokk, kábelköteggel, injektorral, gyújtásmodullal, légszűrőházzal, légszűrővel. Jelenleg még a vázban van az indíthatóság miatt . Veterán motor cseréje érdekelhet, szétszedett, roncs is. Ár 275 eft. 06 harminc -834-9239
Sziastok! RN19 (07-08) Utas kapaszkodó és blokkvédő eladó. A kapaszkodó alig használt, a blokkvédők újak. 10e és 6e.
Helló
Ha még nem vetted meg egyiket sem nekem van eggy 2003 as kék r1 nagyon kevés km rel teljesen költség mentes szezonrakész állapotban ha érdekel adj email címet küldök képeket
A 2002-est, ha az befecskendezős, az jó széria nagyon!
A fiatalabbat, bár nekem nem volt gondom a karburátorossal.
U.i: új, sosem volt motoron.
Sziasztok! RN19 Karbon kuplung dekni védő eladó, hozzá való ragasztóval. Ár: 20e Huf.
Az enyém 2002-es volt, mentem vele 20 000 km-t és semmi bajom nem volt vele. 56000 km-el adtam el.
99es vedd meg utánna 2004-2006 ost ,úgy jól jársz

02es az generátor Problémás volt ja jól emlékszem
Szia!
Az első R1 is nagyon szép gép,a 2 blokk hasonló,de az újabb injektoros, inkább azt választanám.
Viszont az állapot nem mindegy. A km egy tájékoztató jellegű információ, az állapot nem azon múlik, javaslom, hogy az állapot legyen az elsődleges szempont.

Üdv.
Ádám
Sziasztok!Herczeg Imre vagyok.
Motor vásárlas elött állok és a választásom az R1-re esett,viszont elég nagy dilemmában vagyok két motor között.
Adott egy 99-es gyönyörű szép darab 58 ezer km-rel
És egy 2002-es 30 ezer km-rel.
A ket motor között 250 ezer ft a külömbség.
Amivel nincs is semmi baj csak sajnos nem tetszik a színe az ifjabbiknak.
Ha tudnátok tanacsot adni azt megköszönném.
Sziasztok! 2007-2008-as R1-hez (RN19) eladó FMF Apex dobok összekötővel szűkítővel, nem hangos, de szép hangja van.(101,3 dB, hungaroringen lehet vele menni), illetve PP lábtartószett.

Dobok 110e HUF

Lábtartó 55e Huf.
Eladó RN 22 2013-as pályamotor!
https://www.kepesmotor.hu/yama...
en egy kapcsoloval oldottam meg ha erdekel leirom privatban. tokeletes akkor kapcsolod mikor akarod es melle ugyanugy kapcsolja magat is
*jobb alsó idomnak van apró sérülése, a bal tökéletes
Sziasztok!
Eladtam az RN09-emet és maradt néhány alkatrész, ami számomra már szükségtelen.
A kuplungkosárnak, a képen látható a hibája, alkatrésznek tökéletes, illetve a bal alsó idomon van egy kis sérülés,viszont a többi alkatrész hibátlan. Aki egyben elviszi, annak 20 ezer Ft-ért odaadom.
06202671477
https://www.ebay.com/itm/DC-12...

Én egy ilyen digitális cuccal oldottam meg hogy hamarabb kapcsoljon a venti ( gyári relé mellé bereléztem )
Sziasztok! 2004-es R1-hez (RN12) keresek blokkot. (az enyém csapágyas lett), hátha van valakinél elfekvőben. Köszönöm
Nézd végig az összes kontaktot. Akku saruk. A negatív testre és indító relé saruk. Az óra akkor nullázódik ha az akkut lekötöd. Valószínű ez történik mikor inditassz. Valahol egy pillanatra elengedi közel nullára ami elég az őrének hogy lenullázódjon. Mondjuk az hogy az akkud új semmit nem jelent a mai kínai olcsón és sokat gyenge minőségben. Tok mindegy mi van ráírva.
Sziasztok! Újabb elektronikai problémám akadt. Hiába állítom be az időt a műszerfalon, minden indítás után lenullázódik. Amíg csak le fel kapcsolgatom a gyújtást, addig nincs gond. Csak indítás után. Az akksim még szinte új és nem erőlködve indít. Találkozott már valaki ilyennel? Nem egy nagy katasztrófa, de idegesít, ha valami nem működik rendesen.
99-es R1
Yamaha R1 RN19 (2007-2008)-hez színkódra festett fekete üléspúp, karcmentes állapotban eladó.
Ára: 20 000ft
Érd: zozobit@gmail.com
Sziasztok . yamaha r1 rn19 hez Van 2 db ferodo úszó féktárcsám eladó .5 mm es kb 2500km ment utcán tehát kopás nem mérhetö rajta . Ára 60000ft ha valakit érdekel irjon küldök fotókat.