Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jóó
R6 Klub szezonnyitó túra – 2009. május 24.

Rajt : Budapest (9:00)
Indulás : Székesfehérvár (10:00)
Útvonal : Székesfehérvár – Siófok – Balatonlelle – Fonyód – Keszthely – Balatonfüred (kb. 13-14:00 pizzéria/fagyizás a parton)
Uzsonnázás után : Balatonfüred – Veszprém.
Hazaút 1 : Veszprém – Székesfehérvár – Budapest
Hazaút 2 : Veszprém – Zirc – Győr – Budapest

Tankolási lehetőségek : Budapest, Siófok, Keszthely, Balatonfüred, Székesfehérvár, Zirc, Győr

Infó : ogre-orange@ freemail.hu
Sziasztok!
Eladó egy pár 820Km-t futott Dunlop Sportmax Qualifier gumi.
Hátsó méret: 180/55 R17
Első méret: 120/70 R17
2008 okt-ban vásárolt R6R-en volt rajta!
Csak párban eladó! 40.000 Ft.
Tel:20/3361-461
Van ilyenem ha érdekel valakit!

30/247 8971

http://www.vatera.hu/yamaha_yz...

Meg kipu:
http://www.vatera.hu/yamaha_yz...
Sziasztok!
Nem tudom hallottátok-e már?
Jótékonysági túrát szervezek CSÍKSZEREDÁBA július hónapba.
Lehet jönni motorral, autóval, a lényeg, hogy sokan legyünk. Vagyunk már jópáran, de még nem elegen.
Akinek felkeltette az érdeklődését kérem írjon nekem a motorostura@citromail.hu-ra, és én elküldöm részére a részelete túra leírást.
Várom leveleiteket!
Üdv:Manóbácsi
www.r6parts.hu
próba cseresznye!
Sziasztok!

2003-as vashoz kellene nekem Fejidomtarto konzol.
Valaki tud segiteni?

Elore is koszi!
Tibi
Szia, volt a mocizás?
sziasztok
Csak, hogy lesz!
Szia! 2005-ös R6 szerintem tökéletes átmenet a sport és szupersport mocik között! Ha kezdő (nagy) motoros vagy tökéletes választás. Éppúgy megállja a helyét (kényelem) hosszabb túrákon mint egy-egy pályanapon. Ha pályázni szeretnél akkor is tökéletes kezdésnek! Sok mindent megbocsájt! (tapasztalat) Profi kezében szerintem pár másodpercel tud csak kevesebbet mint az új r6r. Idei szezont motoroztam végig vel nagyrészt pályán. (azért egy erdélyi túra is belefért) Gondolkodtam, hogy lecserélem az újjra, de nagyon megszerettem. Úgyhogy jövőre még biztos marad!
Sziasztok! Jövő évi R-szériás kupáról tudtok már valami infót?
Sziasztok a közeljövőben szeretnek vásárolni egy 2005ös R6ot, a véleményetekre lennek kiváncsi,mik a tapasztalatok a motorrol motorikusan megbizható e?meg arrol is hallotam hogy a kormánylengéscsilapito igen elengethetetlen ennél motornál.És hogy mire kell odafigyelnem a vásárlásnál.Mik a gyengéi?És hogy erőben mit tud? Elöre is köszönöm a segitsegeteket.
csatok
olyan kérdésem lenne 2007 -es r6-os on iratott már valaki elektronikát? valamelyik szervizbe?
köszi!
http://www.kepesmotor.hu/idom/...

Ezen nincs rajta a hátsó idom, de az is teljesen hibátlan. A héten szeretném átszerelni a hátát, így a hétvégi verenyen azt már nem veszélyeztetem

A teljes garnitúrát odaadnám 80-ért. (Nekem beszerzéssel, javítással és festéssel 160-ban volt )

Beillesztek képeket a felszerelt állapotról is (most van rajta egy-egy matrica, de az persze leszedhető)
Megvolt a túra! Egész sokan voltunk, az idő szuper, az út jó volt, néha kicsit nedves, de az belefért. Nagyon jót mentünk, ettünk, rohogtünk. Képek kicsit késöbb lesznek!
Szia! Pár képet tudnál lökni róla Köszönöm!
Szia!

Bocsi, hogy csak most, de nem voltam gépközelben

Igen, tudok. Van egy szinte komplet gyári idomszet, amit szeretnék eladni. Alsó, oldalsó, fej, MRA plexi, hátsó idom (ezt még használom 19.-én, remélem nem amortizálom le ). Csak a fenéklap és a sárvédő nincs meg.
Minden hibátlan, feketére festve, a plexi füstszínű)
Oké ez jó időpont csak tényleg jó idő legyen.
12.-én túra!

Mivel az idő kedvező kilátásokkal kecsegtet, ezért bátran tervezgetjük a vasárnapi túrát! 9.30 kor gyülekező az M3 kivezetőénél lévő Schell kútnál, indulás 10kor. Az útvonal adott, tervezett megállás Gyöngyös Jet kút, Mátrában egy kis kajára vagy kávéra, Pétervására benzinkút, Balassagyarmat Orchidea cukrászda (nagyon finom sütijük van ), majd tankolás után irány haza. Ez csak terv, eltérés igény szerint lehetséges!

Üdv:
Gyurkesz
Szia! Tudsz valamit?
Sziasztok!Kellene egy kis segítség!Kuplungcserés a vas Mit ajánlotok? hol és mennyiért?..ja egy 2003-as R6-os ról van szó!Előre is köszi a segítséget!
már átfényeztem R6-nak a Gixer-t.12-én menünk?
Szia! Egyenlőre pályázáshoz!
Válaszoltam!