Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Szeretnék érdeklődni hogy nincs-e valakinek elfekvőben
R6-ra sport kipufogója? 2005-ös modell
Köszi a segítséget!
Üdv.: Zsolti
Helló!

Most állok motorvásárlás előtt, és gondoltam az R6-osra.
Főleg hobbi célra kéne.
Kb 600-650 ezer forintom lenne rá, és szeretnék egy jó állapotút venni.
Nem nagyon találtam, esetleg tudtok 1-2 ilyet?
Ez még, ami ha nincs széthajtva jó lehet, a többi amit találtam nem igazán nyerő.
Yamaha R6

Megköszönném a segítséget!

Üdv,
Dávid
A tárcsák egy sportmotoron nem kopnak, előbb deformálódnak és ütnek az esetleges nagy hőterhelés miatt, minthogy kopjanak.
Szia! Szerintem 5100-at kellett volna vegyél. A 300V 10w40 a 2006-tól gyártottaknak ajánlott... lehet fogja "enni"...
Sziasztok! Vettem motoromba(00' R6) olajat, Motul 300V 10W-40! Jól választottam? Szerintetek jó lesz?
Sziasztok!
Tud valaki új láncszettet 2005-ös R6-hoz bolti ár alatt?
Meg szeretnék egy bubis plexit is, füstszínűt, vagy picit sötétítettet.

Köszi! Üdv!
Tisztelt R6 klubtagok! Mostanában menő a motoros klubok körében, hogy a klubban "egyen"-poharakat rendelnek a tagok. Mindenkinek egyformát, vagy épp egy azonos logo-val és saját névvel. Hátha ezzel a ti érdeklődéseteket is sikerült felkelteni! Amennyiben érdekelne titeket, kérem írjon rám valaki!
Ilyesmik:
http://sportmotor.hu/motoros_k...
Köszönöm! Tudsz Budapesten olyan boltot, ahol ezt az olajat + Olajszűrőt megtudnám venni?(Jó árban)
5100 10w-40
Sziasztok! A Hétvégén sikerült vennem egy r6-ot(00' 20ekm) és most lecserelném az olajat. Motul olajra gondoltam, de milyet?(10w-30,10w-40,10w-50)?
Kérnélek titeket segítsetek dönteni!
Köszönöm
Sziasztok!
Lenne egy eladó Leo Vince SBK titanium dobom!
Yamaha R6 2003-on volt rajt. Akit érdekel írjon e-mailt a mizmil@vipmail.hu címre. Írány ár 50.000 HUF
Sziasztok!
03-04es R6 vásárlásán gondolkozom.
Érdekelne hogy milyen tipushibái hibái vannak a gépnek,és miről lehet felismerni a hibákat?
Az első gyári féktárcsák normális használatban mennyi idő alatt kopnak el?

Üdv Sanyi
Engem meg akkor is szeretnek, ha szárnyas vagyok. :)
Mer'? Én tiszteletbeli alapítótag maradtam ám, nem cseréltem szárnyasra a hangszeremet
Szép is lenne ha te szerveznéd idén.
Szia. Ez 2009-ben, tavaly volt
hmmm... kérlek ne haragudj... semmiképpen sem szeretnék kötekedni..
de az amugy nagyon szép motorod mitől rossi replica?
Kerestem sehol sem találtam a képeden szereplő motorra egyátalán hasonlitó 2003as "RR"-t,,,,
mitől vált érdekessé?

üdv: josi
őőőő.... biztos h hétfőn lesz ez?
Hello Mindenkinek!
-------------------
Volna egy eladó Yamaha R6 "Rossi Replika"motorom (2003.04.)évjáratú mely most vált esedékessé.A motor 3 éve az enyém és rendszeresen volt szervizelve.Most idényre felkészitve adom át (olajcsere,olajszűrő,légszűrő,cserélve).Szervizkönyves,összes gyárikulcs (3 db),és rengeteg extra van rajta.Xenon lámpa,Bitubo stabilizátor,karbon sárvédők,Chip tuningos (135 LE),sportlégszűrő,sport féktárcsák,Akrapovic dob,bukogombák,Raceing plexi,Led indexek,szinrefújt üléstakaró,Rossi matricaszett.
Akit érdekel a :0620-553-8294 v.nex-19@freemail.hu elér.

ÜDV.Larss
Hello! Az idomokat már régen eladtam.
a stabilizátor menyi?
sannyyaa tel 06702014707
szeva érdekelne pájaidom r6-2005-ösre mibekerülne enyhén sérült is jo
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem, 2003-as R6-omhoz (5SL) vettem gyári bukógombákat, de sajnos nem találtam sehol felszerelési útmutatót. Ha valaki esetleg tudna segíteni képekkel illusztrálva azt nagyon megköszönném! Ugye az idomot nem kell bántani? Jól sejtem, hogy a blokk felfogató csavarjaihoz kell rakni? Kell másik, hosszabb csavar?
Előre is köszönöm!
Update:

Rajt : Budapest (9:00) – M1, M7 kivezetőnél található OMV mögötti McDonald's parkoló

Indulás : Székesfehérvár (10:00) – Budai úti OMV kút (legelső a Velencei-tó és 7-es út felől)