Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez ennyire szamitana ? :o
Látszik hogy a központi rugóstag össze van a tieden tekerve, míg a linkelten eléggé ki van tekerve.
Latszik a különbség az ülésmagasságon, kutyacsont gyárira cserélve, valakinek van tipje miert ül lejjebb az enyém?
Üdv. Megtudná nekem mérni valaki ,.hogy 03-05 r6 os farok idom csúcsa hany centire van a földtől ha a motor egyenesen áll? Köszönöm ;)
05-évj-hoz pc3 eladó 25e ft.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Szia! Köszönöm, közben szétszedtem, és ledes az összes, ránézésre nem tudtam, relet egyenlőre nem találom mert össze sem volt kötve és valahol bent lesz, de a hátsó is ledes szóval remélem hogy relé is lett cserélve, ha megjött össze kötöm aztán kiderül ☺
Szia !
igen, ha ledes indexet raksz be, cserélni kell a relét, vagy legalábbis az új, ledes indexbe előtét ellenállást kell betenned.
Arra figyelj, hogy ha a hátsó indexek régiek maradnak ,akkor ne relét cserélj, hanem az új ledes elsőkbe tegyél ellenállást....
Szerintem, ha már beruházol, érdemes inkább mindet ledesre cserélni, a hozzá való relével.
Üdv.

Keresek 2004-es R6-hoz Gáz-szektort. Sajnos az én vészleállítóm tönkrement, azért szeretném az egész egységet egyben kicserélni. Akinek van, ne tartsa magában.
Sziasztok! R6r-hez való tükreim,valamint egy helyzetjelző és a beépítő orrkúpja eladó!
06-07-Hez valóak.
érd. Itt üzenetben
Vagy +36702650461

Üdv.: Igor
Üdv! Van egy kis problémám, két hete sikerült beszereznem egy 03 as r6ot, a gondom az hogy azóta kiesett a jobbos index, menet közben elhagytam.. Előtte működött, a balos amúgy sem működött, a lényeg hogy nincs egy sem, a kábelt es a relet hol keressem? Illetve ledeshez cserélnem kell a relet? Köszönöm.
Üdvözlet a yamaha-hásoknak!

Elnézést hogy mint kawa tulaj ide szemtelenkedem, de egy yamahas barátom bukógombaját szeretném nektek megmmutatni.

Ő ezt el szeretné adni és szerencséjére én szoktam néha itt fórumot olvasni és néha még írni is. :)

Tehát ha valakit esetleg érdekelne egy gyári yamaha R6 bukógomba, az ne tartsa magában.
Elvileg 2008-tól felszerelhető...
13S-W0741-00 a száma.

Engem meg a z.kawa@freemail.hu címen értek el.

Köszi
Làmpàm nincs sajna!
Ugyan ez a bajom nekem is.
Sziasztok. Egy tanács kellene. Kint vagyok horvatban a motorral, és produkál érdekes dolgokat. Néha csinálja néha nem. Kb 4-5 ezres fordulatig enyhén fulladozik, olyan mintha bele fulladna az üzemanyagba abban a tartományban, és ilyenkor nincs alapjárat. Viszont gyújtás le, majd vissza és a probléma rövid időre megszűnik. Valami okosságot
Első lámpa esetleg?
Hello! Van egy hyperpro kormanylengescsillapitom 03 r6 rol, én nem igazán érzem a kormány csapkodást, így egyenlőre nincs rá szükségem, nálam fent sem volt, előző tulaj is két kor után leszedte, ha valakit érdekel pmben elér
Helló általában DID -el szerelik gyárilag valószinű hogy már cserélték, a sport motoroknál 50000 km után javasolt a csere. 2003 évj hoz van alkatrészem ha esetleg szükséged van valamire üzenj remélem tudtam segiteni Üdv: Karesz
Kis érdekesség közben légszűrő ügyben
Ugyebár a Hiflo Filtro HFA4610 levegőszűrőt 99-02-es évjáratig írják R6-ra. (ami egy szivacs betét)
Nos a haverom annak ellenére is megrendeltette velem, hogy az övé ugyebár 2005-ös (Rossi limited)..és mint kiderült simán jó lett bele
A gyári szűrő műanyag vázát kell szétszedni, ami a szűrőt középen összetartó 3 db popszegecs szétfúrásából megvan, majd széthúzás - szivacs kivesz - tartó szerkezet megtisztítása - új szivacs belerak - 3db szegeccsel összehúzatni - légszűrő olajjal befúj és voalááá, kész is

Szóval ha valaki mégsem szeretne 30k légszűrőre költeni HFA4610 meg kis fúrás, azt kész is a csere

De azért köszi a megelőző segítséget
Köszönöm!
Azt szeretném kideríteni, hogy volt e már cserélve az enyémben.
63000 km van benne, és Morse lánc.
Helló szerintem DID van nekem egy bontott 2003 évj párszáz km-rel holnapra meg nézem pontosan!
Sziasztok!
Valaki esetleg megtudja mondani, hogy gyárilag a 2003-2005 között gyártott R6-nál milyen márkájú vezérműlánc volt? Morse vagy DID...
Igen
Szia! Meg van még? Hétvégén megnézném!
https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r6-10373928
Sziasztok!
Segítségetekre lenne szükségem! 2003-2005 modell r6-osom van.A hiba üzemmeleg állapotban jön elő terhelésnél mégpedig elmegy az alapjárat és leáll a motor.Ahogy beindítom megint jó az alapjárat,de csak kb 5-10km-ig,utána megint leáll pl lassításkor váltás közben kuplungot amint behúzom! Ha menet közben érzem hogy elmenne az alapjárat de nem engedem leállni,folyamatosan romlik a motor teljesítménye gázelvételkor fullad és elkezd kormolni! Szervíz év elején megvolt,gyertyacsere,légszűrő csere (gyári),olajcsere,szelepszinkron kb 6000km-el ezelőtt