Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem úgy volt hogy megméred és eljössz az enyémeké ha ugyanolyan??
értem. :( köszi hogy fáradtál vele!
megtaláltam , de sajnos le van törve a vége ...Így ez is rövid
nagyon jó
Nekem lehet van gyári fék....holnap megnézem...
Keresek 2000-es évjárathoz van valakinek gyári kuplung és fékkar? Vennék vagy cserélném rá a rövid állítható fék illetve kuplungkaromat!
Közben sikerült belépnem, írtam ;)
lacko90@citromail.hu légyszi ide küld mert a hotmailosba valamiert nem tudok belépni :D
Küldtem üzenetet lábtartóval kapcsolatban a mail címedre.
Köszi:) igen csak balos utas labtarto erdekel.
Csak a jobbos làbtartò van meg!
Hellò holnapra meg nèzem úgy emlèkszem hogy meg van mind a kettő hàtsò! Csak làbtartòra van szüksèged?
Keresek bal oldali utas lábtartót. 2004 r6 hoz.
Köszi! Nekem csak annyi a gondom, vele, amit eddig nem írtam le, hogy már nincs meg a gyári légszűrőm.
http://motoralkatresz.eu/termekek/HifloFiltro/HFA4610_levegoszuro/nagykep/ Így érti!
A 2003-2005 jó hozzá ha jól tudom. De gyáriba az is annyiba kerül. Utángyártottba is. Vagy hogy is érted ezt pontosan? Használtat keressek?
Üdv!jobban jársz, ha veszel egy korábbi évjárathoz valót,a szegecseket kifúrod a légszűrődből, a szivacsot meg simán kicseréled benne. Kb harmad áron megvan, és legalább kapható!
Sziasztok!
2005-ös R6-hoz keresek "gyári" szivacs levegőszűrőt.
Sziasztok, megmaradt egy pár cucc 2003-2005 R6hoz.
- Gyári fényszóró, javított, de van rajta egy kis lyuk amit műanyagosnál javítani kellene.
- Gyári indexek
- Gyári kuplung-fékkar
- Gyári kipufogó (rövidített, elég morgós hangja van vele)
- Gyári Plexi, használatból eredő karcok vannak rajta.
BP.-n átvehető, posta OK. (fényképeket tudok küldeni) Ha valakinek megér valamit akkor jelezze: kocsis86@gmail.com, 70/6105884.
Sziasztok, ha esetleg valakit érdekel:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r6-10759202
Jaj,nem,csak amolyan cápa féle!
Szörnyű ember vagyok.
Pontosan ilyen pökhendi stílusú választ vártam!Hoztad a formád.
Ne el hanem megvedd.
Yamaha-nál normális!!