Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Tomi! Érdeklődnék 2009 r6r-nek mi a gyári lánckerék áttétele, fogszáma, és mi lenne az ára egy foggal kisebb elsőnek esetleg kettővel nagyobb hátsónak? Köszi.
Üdv mindenkinek!

Eladó Yamaha Yzf R6-t keresek saját célra 2004, vagy 2005-ös évjáratút maximum 800.000 Ft értékben.
Vagy esetleg 2003-as szép állapotú R1 is szóba jöhet.

Előre is köszi
Köszi beszéltem velük, de ott sem lettem sokkal okosabb mivel több variációt említettek a fojtásra, amit nem értek, mert gondolom franciáknál mind egyformán van megoldva, tehát szerintem 100%-ban ők sem biztosak a megoldásban, lehet konkrétan nem találkoztak még ők sem ilyen r6r-el. Amúgy nagyon kedvesek segítőkészek ajánlani tudom mindenkinek őket. Valószínű padolás lesz belőle ha megjön a jó idő, de ha kiderül hogy butítva van még mindig ott a kérdés hogy hogyan és miként lehet megoldani! Köszönöm hogy írtál!
Üdv! AGO motor-nak írj egy levelet, ők biztos találkoztak hasonló problémával!
Franciáknál tényleg úgy van ahogy irtad, a 750 gixert is 78kw-ra lövik be! Max 10eft a padolás és fényderül az igazságra!
Üdv mindenkinek, segítségeteket kérném. Vettem egy 2009 r6r-t. A vételnél észrevettem hogy 95kw helyett 78 kw van a teljesítményhez írva. Még meg is örültem, Gondoltam okmányiroda elírta, de legalább olcsóbb lesz az átírása. Itt jön a fekete leves. Tudni kell ezt a motort 0km-el francia országban helyezték forgalomba. Mint kiderült nem elírás hanem állítólag franciáknál forgalomba helyezett r6r-t 78kw-ra lefojtott állapotban értékesítik. Ebben kellene a segítség volt-e már valakinek ilyennel tapasztalata, tudjátok-e hogyan butítottak le esetleg szoftveresen, vagy mechanikusan? Mi lenne a megoldása hogy ezt visszatudjam módosítani és ez milyen összegre rúgna? Az a baj a yamaha képviselet is bután állt a kérdéshez, úgy viselkedtek, mintha nem hallottak volna róla, amit erősen kétlek! Segítséget nem igazán kaptam tőlük inkább csak találgatási információt hogy lehet hogy így, de lehet hogy úgy fojtottak le! Ez sajnos nekem nem segített! Gondolom ha lefojtottak azt vissza is lehet módosítani! Esetleg volt-e valakinek ilyen és tényleg le volt-e fojtva vagy csak papíron! Sajnos még az idő miatt nem állt módomban kipróbálni hogy tényleg meggyőződjek az igazságról! Egyenlőre csak bizakodni tudok! Tehát ebben kérnem a segítségeteket! Előre is köszönöm!
Szia!
Ez csak a "sok mindentől függ" szerintem...
Erre nagyon nem lehet számot mondani.
Az enyémben 66 ezer van, de nem csörög benne semmi, váltó jó, és a nyomások a hengerekben is tökéletesek.
Sziasztok, nagyjából hány km-ert megy el egy 2003-as r6-os blokkja? (Tudom hogy sok mindentől függ, de mégis...)
Sziasztok, (2005 évjárathoz) nincs kedvem tárolgatni ezért egyben 15.000.- az egész:
Gyári fényszóró, javított, de van rajta egy kis lyuk amit műanyagosnál javítani kellene. 10.000.-
- Gyári indexek 4.000.-
- Gyári kuplung-fékkar 3.000.-
- Gyári kipufogó (rövidített, elég morgós hangja van vele) 8.000.-
- Gyári Plexi, használatból eredő karcok vannak rajta. 3.000.-
BP.-n átvehető, posta OK. (fényképeket tudok küldeni)

Képek:
http://www.jofogas.hu/budapest/Yamaha_R6_2003_2005__5SL__megmaradt_alkatreszek_61835090.htm
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy 2000-es R6-hoz lehet-e valahol 120/60 slick gumit kapni? R17.hun nem találtam.
Alternatívaként a /70-ről van valakinek tapasztalata ebből az évjáratból? Sárvédőt le kell szedni hozzá?
Üdv. 1999-2002 r6 hoz keresek összekötő csövet ha van valakinek ..... köszi.
Üdv meg van még ez az összekötő cső? :)
Üdv megvan még ez az összekötö cső ? :)
eladó. 56-os. fix 80 e ft. a többit privátban.
Helló nekem van bontott láncom meg feszitőm garantáltan 200km futótt gyári alkatrész DID: ha esetleg meg irod hogy milyen relére van szükséged azt is meg nézem! Üdv Karesz!
Sziasztok!
Eladó R6-ot keresek 700e Ft-ig. Ne kíméljetek
szia, ment a mail
Szia!
Engem érdekelnének az alkatrészek.
Adnál meg egy email címet?
Úgyis jó, ha rám írsz, aztán visszaírok: szhkovada@gmail.com
Sziasztok, esetleg ha valakit érdekel: http://www.jofogas.hu/budapest/Yamaha_R6__2003_2005__alkatreszek_57344903.htm
Sziasztok!
Valaki nemtudja véletlenűl a 2004-es r6 nak a váznak a színkódját , nekem ilyen nagyon sötét grafitos szürke , ugyanilyen színű a blokk is és a hátsó lengővillám is. Van rajta egykét lepattanás ezt szeretném kijavítani. Nagyon sokat segítenétek :)
Sziasztok!
2004-es r6-ról lenne szó, pár kérdésem lenne hátha tudtok segíteni.
APE manuál vezműláncfeszítőt rakott-e már fel valaki?
Illetve egy-két új dologra lenne szükség: valószínűleg vezműlánc, ape feszítő, 5PW-81950-00-00 jelölésű relé. Honnan érdemes ezeket beszerezni?
Köszi előre is!
Köszönöm ..megpróbálok utánnanézni .
Valamelyik szlovák oldalon hirdetnek egy komplett 99es blokkot asszem az www.autobazos.sk