Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Eladó szeretett 25 KW-os motorom.

https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-6f/kawasaki_er-6f_25kw_35kw-11460039
Sziasztok tudja valaki hogy mire való ez a rendszer a motorban ?
Sok videót láttam ahol kiiktatják ezen rendszert .
Hello!

Lengővilla 03-05 eladó! Valamint használt fékbetét 05! Ha valakit érdekel lefotózom őket!
https://auto.jofogas.hu/heves/Yamaha_Yzf_R6_2001_Alkatreszei_67133708.htm

Itt hirdet egy srác.
2000es évjáratú R6hoz keresek blokkot. Motorkód RJ03
Szia

Nekem van, elvileg komplett szett. Hívj fel.

Minden jót!
Szia köszönöm. Amit leírtál azok nekem is működnek. És tegnap mindenféle hozzányúlás nélkül egyszer csak működni kezdett az LCD része is. De át nézem elektronikusan biztos ami biztos.
Ugyan így jártam, sok szarakodás után cseréltem a műszerfalat mert arra jutottam hogy az LCD-t meghajtó IC szopatott, cserélni nem tudtam. De nekem működött az index visszajelző és a refi visszajelző is. Lehet nálatok test hiba van. Érdemes lenne átnézni a rajzát, hátha kapcsolt a test és csak egy relé a rossz.
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni az alábbi probléma megoldásához. Párhete került hozzám egy 2000-es évjáratú R6-os aminek a műszerfala egyik napról a másikra minden előjel nélkül megadta magát. a fordulatszám mérőn és az üres jelzésen kívül semmit nem mutat. Valamilyen ötlettől vezérelve levettem az aksi sarut, majd pár perc elteltével visszatettem és működött megint minden rendesen. Ezt 10-15 (nem számoltam csak Kb.) indításonként megcsinálja (nem mutat, áramtalanít, működik). Most azonban teljesen állandósult a probléma (nem segített az áramtalanítás). Kérdés találkozott-e valaki hasonló problémával, a műszer adta be a kulcsot, vagy valamilyen egyéb elektronikai probléma zavarja a rendszert? Segítségeteket előre is köszönöm.
Köszi de márt találtam
Keresek 99-02 R6-ra kormànystabit. Ha valakinek lenne eladò, hàlàs lennèk ha jelezne. 70/6321-829
Egybe van làmpàm.
Heló.Ehhez a típusú,kormánystabilizátorhoz keresek rögzítő konzolt(bilincset)!
Akinek van esetlegesen ilyen és eladó,kérem jelezze felém. Köszi. (színe nem fontos)
Hello
2002 yamaha yzf r6 keresek egy elsö fél balos lámpát.
Aki tud irjon debro11@citromail.hu
Köszönöm!
Én cseréltem már rengeteget.
Így keress rá: allballs front wheel bearing kit
Persze megadva az évjáratot és tipust.
52mm össze kötő csőre!
Sziasztok, tudtok 2003-ra kipufogót 'E' betűst? Jutányos áron, vagy kölcsön műszakira! Eladó lesz a motor!
Sziasztok,
Cserélt már valaki első kerékcsapágyat? Milyent rakott bele?
Köszi.
K. I.
Nekem Bécsbe kijutni két személlyel meg sem kottyant egy '99 R6 nyergében ;)
sziasztok r6r ventilátor relé és a hőgomba nem tudjátok hogy merre található ?
Vettem egy ilyet és be szeretném kötni
Nagyon szívesen!
Én is játszottam vele sokat, mire rendben lett az alapjárat.
Sok sikert a gyertyacseréhez! :)
Köszönöm szépen! :)
Köszönöm a választ , annyira nem zavaró az ingadozás csak én betegje vagyok ha valami nem hibátlan először a gyertyacserével kezdem majd ngk cr10ek-szeretnék belerakni, utánna veszek bele gyári levegőszürőt és utánna szinkron aztán remélem jó lessz. Egyébként szép nagyon az r6-od.