Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia lennének képeid ? Gyertyapipa kellene nekem tps érzékelő illetve sok más is köszönöm
2002-és R6 bontódik. Külföldi. 27e km.
70/6321-829
Üdv! Ez az állapot még elfogadható ugye?
Sziasztok. 18 as hibakoddal találkozott már esetleg valaki? R6r 2007
nekem van hozzá gyári hasidom ...
egy 5-ösért odaadom...
Sziasztok! 99-2001 R6 hoz keresek pályaidom alsó részét!
Tel:: 06309338515
Le kérdeztem és valós a. Km
Egyik haverom ismerősé nemtudom mennyire valós a kilométer de 680000 tudnám megszerezni
59000km 15 év alatt túrázásnál kamu gyanús. Majd rájössz ha elkezdesz vele túrázni és egy év alatt beleraksz 15000-et.
De tételezzük fel valós a km.
"Szerintetek jó vétel lenne?"
500 000Ft-ért? Igen!
1,5millióért? Nem!
Szóval honnan a francból tudjuk?
Sziasztok lenne egy Yamaha r6 2003 vásárlása előtt állok és azt szeretném megkerdezni hogy mennyire sok a benne lévő km 59000km van benne csak turázásra használt elég jó áron tudnék hozzá jutni és nagyon egyben van szerintetek jó vétel lenne?
Üdv mindenkinek egy Yamaha r6 2003 vásárlása előtt állok 59ezerkm van benne csak turázásra használt mennyire lenne jó vétel és mennyire sok a km? Eléggé jó áron jutnék hozzá
Mire gondolsz? Utángyártott patron? Nincs. Bontott? 18 éves motorból?
Biztos a patron a rossz? Nem a lánc ment tönkre? Egyáltalán rossz? Tud még kattanni a feszítő vagy teljesen kint van?
Igen a motorozás drága.
Sziasztok! Lenne egy 2000 es R6 om és alapon csörög a vezérműlánca állítólag 61.000ft a Yamahanal egy új patron... :D 50.000km van benne, Ausztriából hoztam nincs értelmes megoldás erre? Üdv köszi
A hálózat feszültsége alacsony. Több oka is lehet!
elso korben akksi, utana meg johet a teljes elektronika
Üdv!
Valaki nem tudja a 46os hibakód mit jelent? Most dobta ki a motorom:/
Üdv!

A tegnapi nap folyamán a 2004-es R6-om tompított oldali fényszórója bekrepált. Az izzót kivéve belőle, látszik, hogy az ment tönkre. Az izzócsere előtt az lenne a kérdésem, hogy a fényszóróban 1 db izzó van-e vagy 2 darab? Mivel ugye projektoros a lámpa, úgy gondolom a tompított és távolsági fényszóró oldalán is 1 db izzó fényét "vetíti" ki a két kis körlámpára a lámpatestben. Ha tévednék javítsatok ki!

A válaszokat előre is köszönöm!
Sziasztok,
Egyik barátom keres 2005-ős R6-hoz kormány lengéscsillapítót! Valakinek esetleg?
Sziasztok 2005 Yamaha R6-oshoz keresnék
-verseny lábtartókat, PP előnyben.
A többi csak érdeklődés szinten:
-komplett kipufogó rendszere van-e valakinek eladó ehhez a típushoz emberi áron?
-gyors gáz
-gyors váltó
-power commander
-Sport légszűrő (KN), ide csak egy tippet hogy hol vegyem?
üdv. eladó 2003-as yamaha r 6 váz fotón "oldalán" látni a sérülést, + lengővillával és központi tellóval ahogy a képeken látszik eladó. a kivont forgalmi és törzskönyve megvan. ha valaki akarja újból forgalomba helyezhető egyszerűen !! ár egyben 69 eft. ( külön a váz papírokkal 49 eft. ) pestmegye-észak 0630 674 67-öt-kilenc.
Sziasztok. Segitswget szeretnek kerni. Adott yamaha r6 2003. Teli alombol eloszedve elso lampaba a gazda cserelt egy 80 wattos izzot par kor utan akksi kuka. Uj akksi bele 2-3 kor azis kuka. Jo merjunk ra a toltesre semmi. fesszab csere megvolt jolett a toltes. Megint par kor es megint nincs toltes. Hidegen van 13.8 de ahogy melegszik a motor ugy gyengul. az uj fesszab forrosodik. Nah a problema mi.lehet? a 80 wattos izzo szetcseszte az uj fesszabot is vagy gyari hibas? Vagy mitol lehet ez? koszi
Fz6-ba megy az r6 eleje vagy más a projekt?
Sziasztok R6 első teleszkopot keresek Tengelyel hézagolokkal ? Egyenlőre csak keresek . de biztosan kellesz .
A sima telosé kéne 04 es évjárat és társai .
Illetve ha az egyik szár menetes akkor paszol az én tengelyem igy arra nem lenne szükségem ezek általában a 3 külös 2002 es évjárat ahogy néztem .
Válaszokat előre is köszi .
Sziasztok hátha tudja valaki az r6 első kerék tengely méretét a sima telosnak . Hátha egyezik az fz6 éval . Válaszokat előre is köszi .
Sziasztok.2001 R6-om van és lánc cserére érett.Úgy tudom gyárilag 532es. lánccal jött ki.Két lánc között vacilálok...DID 530ZVM X gyűrűs és DID 532ZLV X-gyűrűs !Melyik a jobb választás? Tapasztalt motorosok válaszára várok!Köszönöm