Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor jobban nézd meg 2. edzés 1:44,942.
Pedig ment egy két RD az ot250 ben sőt az is nyerte.
Sajnos anyagi okok.
1:53-at látok azon amit a Mihu föltett.1:44 elég messze van ettől
500-ba volt mezőny rendesen
anyagi okok vagy időhiány vagy mi miatt lett csak egy futam?
Jelenleg,1 rd sose lesz ot250, dehát el kellene olvasni a versenykiírást, vagy az A-A technikai szabályzatot.Szívesen segítettem!
Sajnos minket senki nem világosított fel hogy csak dobfékkel lehet menni az oldtimer 250es kategóriában,ezért Petit a classic 500 ba sorolták, így hát dugattyú lukadásig kellett húzni a gázt. Pedig az 1:44es idejével nyerhetett volna a 250-ben. De mint tudjátok a Motorsportban nincsen lehet meg ha, a tények beszélnek legközelebb jobban utánajárunk a szabályoknak!
Csak az első futamra neveztünk be.
mi volt a második futamokra mindenki elvérzett?
köszönök mindent de még nem csinálhatom meg jóra nehogy túl erős legyen az ifjú padawannak.
Ha kicseréled és észhez tér,akkor meg van a hiba.
Ha nem akarsz ilyen rozsdás csövekkel égni(a gyári jamahán),akkor lefestem. Neked.
Válassz színt.
Én meg Stöszlit meg Bolcnit!
Azok ilyenkor megússzák, különben nem ajánlottam volna fel tiszta lelkiismerettel (bármit is jelentsen ez a kifejezés). Hát nem vagyok én egy gecó, nem?
:) :) Láttad Mosi,hogy ment a 600 futamon... előző este ültem a motorján és csak ez elég volt,hogy átadjam neki az odabasz fektot :):) Igaz a sokba került neki,mert ingyé csak úgy nem ülök fel motorra faktorosítani :) :) ui. Véletlenül a benzin faktort is átadtam :):) neki :) ha akarja elmondja :) ÁMÁTŐR :)
Egyébként Ottóka amíg nem ülök a motorodra, addig úgy sem lesz jó
már amit pocson elfüstöltél
Mekkora fő fuvival mész a Power jet karbival?
Én meg adok veztengelyt és himbákat
köszönöm de meg kell találnom a hibát
Ottó!
ha kell a két cső,meg a karbik kölcsön adom kakucsra.próbáld ki.
még az elsőbe is oxigént fújunk, ami egy térbe van az olajjal mert úgy izgibb
Legközelebb vigyázz Sanyi mert üzemanyag vizsgálatra kell hogy maradjon legalább 1 liter, főleg olyanokat figyelnek aki a hátsó gátlóba is Oxigént fúj. Öngyilkos merénylöknek való, de rajtnál is segíthet ha berobban.