Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dellortóból biztosan találsz rávalót torokméret számit meg kétütemühöz válaszd azon rajtavan az olajzócsonk,valami vhst vhsa,vhsb biztos jó lesz.
huuuuuuuu jó kis kumite.nem tudom a másik is yamaha-e mert akkor teljesen más áttételen vannak,viszont mindenhonnan visszajön ujra a fickó,volt egy pár necces helyzet mégse hisztizett egyik se
sziasztok lenne egy kérdsem mégpedig hogy rd80 lc2-es motorommal milyen tupusú és méretű karburátor kompatibilis mindenféle kókányolás nélkül hogy a külön olajzás is megmaradjon a válaszokat előre is köszönöm
Na. Ma is tanultam valamit! Amúgy kiscsávó koromban többször hallottam a panonnóniáról koppintás sztorit. Most legalább tudjuk.
Vicceltünk csak mint bárki mással is szoktunk.
Ja és én már 1972-ben megalkottam a négyhengeres huszast,oldalkocsival!!! Két henger az oldalkocsiban volt. Így vonultam aztán be Egerbe a Főtérre !
Azt csak a hecc kedvéért írtam,hogy a P20-ról koppintották a Yamahát! A nullszériásba a Japánok kötöttek bele és utána cserélték le a dobozolt vázat és a Yamaha sárvédőt.
Látom sikerült felkelteni az érdeklődéseket ! Az Ottót elengedem mert már ismerem a stílusát ! Nem jó ha valaki azt hiszi,hogy csak Ő van a pályán. Neked is volt már hasonló alakításod ! Tudnák még másokat is említeni ! Az lenne a lényeg,hogy versenyezni ésszel kell,nem ész nélkül. Ez nincs mindenkinél így. A Moto GP ben is vannak lekörözöttek.Lehet,hogy aki itt nagymenő ott több kört is kapna és nem esne jól neki ha őt is semminek néznék.Szóval mindenkinek el kellene ezen gondolkodni !
yamaha YA-1 1959-61 gyártás. P20 1965 első széria. nem hinném hogy a japók másoltak minket...sajnos http://www.autoevolution.com/m...
http://youtu.be/LyQs2QIbvVo
http://youtu.be/izmJOD0-v7Y
Érdkes látvány még a hátsó fékpedál is...tiszta P20
Ezért az Ottó beszólásé bosszút kell állni! Ha véletlenül lekőrözné magát, jó tartsa fel főleg ha mögötte jövök a többit intézem én Taktikát átbszéljük a ringen
Tyí Lacibá!
Érdekes mese, ezek után már csak 1kérdés, 2vagy3pálcásak ........azért szép gyüjtemény
Nos akárhogyis volt ,tény a tény ! Na majd 17.-én lehet bizonyítani. Csak a Zsolti nyissa ki a benzincsapot!
Ez tényleg igaz? Hallottam már valahol pannonia Yamaha koppintás dolgot....úgy tudtam a csepeli kisérletiben koppintották a yamiról a pannoniát. Meg a 125 csepelt is. Érdekes sztori akárhogy is volt...
Sanyi ! A Yamahát a P 20-ról koppintották a Japánok,tehát ne csodálkozz ! Az Ölbei Zsolti meg a Drapál utóda ! Nekem meg sokat kellet mászni,hogy felrakjam a kupákat ! A képeken nincs mind rajta.
Itt nagyobb a kihalás mint a classicban Eu ringre szedjétek mán legalább össze magatokat,mert már nehezen viselem a kupák hazavitelének a terhét Meg az Ölbi a plé 20-al rendesen ossza a népet,amihez yamakások nem vagyunk hozzá szokva...na. Még szerencse, hogy legalább nehezítjük a dolgát az Ottó val meg a Matyival....
Tyíí! Vén buzerások!
Szia! Ha még jársz mostanában errefelé, légy szíves adjál teló számot. Szeretnék veled beszélni. Köszi
Üdv! Érdeklődnék ki nyert Kakucson? Ypvs váltóba ki milyen olajat használ?
Ok ez az Hívlak.
Peti ! Így néz ki az első lábtartó ! Egybe van a kettő és ahhoz van rögzítve az oldalsztender.
Akinek tolásra nehezen indul a motorja,tudok ajánlani jelképes összegért egy motorindítót amit autóval lehet meghajtani ! Egy festés ráférne.