Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elfelejtettem hogy a Füves laborban vettem a hengereket némi simogatás után egész jó lett! Kösz füvike.
Fiuk azért az 1.23 514 nem is olyan rossz idő a Matyitól!
Csak az egyik oldalát daráltam le, a másik oldalával még mehet, ha akar!
Á csak a tank horpadt be, meg egy kicsit lakkcsiszolt lett
Na ki tudja mi a különbség Lorenzó és köztem ? Segítek ! Lorenzónak teljesült az álma és kipróbálhatott egy Mercedest ! Én meg majdnem kipróbálhattam egy Yamaha YPVS-t ! Nekem álom maradt !
neked mindegy. elacc mindent:)
vagy az a baj,h elárultam a nevét.ok. hajrá béla!
Áruló :) mi az hogy hajrá Lajos
hajrá Lajos!!! jól nyomod!
Lajos akit Bélának hívnak euringes morini 5000 első két köre.
http://youtu.be/zCJz884CCVI;feature=youtu.be
Elmélet helyett inkább gyakorlatban gyógyulj meg! Aztán várj néhány hónapot, és kezd el felkészíteni őket a következő szezonra!!! Hidd el, hamarosan nagyon hiányozna...... Te meg a futamokról hiányoznál.....
Pont ma mondtam Old Dionak, hogy igaz levegőt is allig kapok a bordáimtól, de ma már azon kattogtam,hol is kéne gyorsabban mennem az euringen...hamár olyan szarul metem egész nap.Nagyon nem voltamképben egész nap, meg a vén buzeráns Molnárlace fogdosta a motoromat.....tudtam, hogy baj lesz...amíg ment azé nem volt gyenge a ypvs-ek között.Bélával Major Robival jól össze jöttünk az egyenesben gyorsulni kicsit időmérőn.
http://youtu.be/2YfxiihNzz4
Á! Fogy a cucc szépen elméletben. Jövőhéten amikor tudok járni már gyakolatban is. Mocit is kiszedték a barátaim a kocsiból tankon kívűl nincs nagy vész. Tank meg van. Kell a píz a bélyeggyújteményre
el ne adj semmit vazze! told vissza a motorokat és jövőre húzd elő az odabasz faktort.
Nem akarok több csajt
Az egész csomagért adok 1db Arankát és rá se kell fizetned! Végül is jamaka ez is meg amaz is.
Üdv kedveskéim! Mivel más terveim vannak a jövőben ezért a hat év versenyzés alatt összegyűjtött minden motorral- versenyzéssel kapcsolatos dolgot felszámolok. Motorok rengeteg alkatrész, rendszámos utcai motor is kalapács alá kerül.főleg 350 ypvs. Mielőt meghírdetem itthon és ebay-én gondoltam szólok. Csak az utolsó versenyemen használt motoromról nem tudok sokat mert csak pár percre láttam most is a kocsiba van, talán a haverok ma kiszedik. De működik az biztos.
Szia Laci!

Most már tudom ki az író. Nem igaz amit írtál, mert kb. három éve találkoztunk Brezován , akkor egy futamon el tudtam indulni. Előtte és utána építkezés miatt sajnos szüneteltettem a ,motorozást. Ezt kb. két hete meséltem neked telefonon. A veteránt épp azért hagytam abba tíz éve, mert sajnos már nem volt mezőny és ezért mentem át SSP 400-ba, ahol többen indultak. Ott tölteléknek jó voltam , de sokkal jobban élveztem a versenyzést, mert volt kivel!, Néhány év után sajnos az is kihalt. Idén nagy örömmel és lelkesedéssel kezdtem bele megint és örülök hogy voltak akik életben tartották a kategóriákat!
Szerintem tiszteletlenség az általad tett módon olyan sorozatot véleményezni, ahol részt sem veszel. Ezzel másokban kelthetsz rossz érzéseket, ami nem vezet sehová.....
Részemről befejeztem a fórumozást, mert nincs értelme a piszkálódásnak.
További gyógyulást a lábadnak: Balázs
Apám! Még most vitatni sem tudom!
Fiam ez egyes mielőbbi gyógyulást
Azt elfelejtettem megjegyezni,hogy mindezt P20-al !
Lehet,hogy rám gondoltál és milyen igazad van! Igaz mér hetven elmúltam és még csak 12 éve versenyzek,de kétszer nyertem Szlovákiában Európa Kupa futamot és egyszer összetettben második lettem.Ezenkívül egyszer megnyertem a Pannónia kupát stb. El kell jönni versenyezni és megmutatni a tudást.Ha van,le a kalappal ! A képeken nincs minden serleg rajta !Gyűjtöttem még párat a 12 év alatt,
ez a két pont ?
Hol is indultál az elmúlt pár esztendőben? Mert kb 10 éve nem láttalak oldt. racén! Részemről vége!
Üdv,
BRC
Nem akartam.......

Jobb érzés lenne húsz emberből nyolcadiknak lenni jó csatákban, mint négyből másodiknak......csak ennyi......
A vége nemigen tetszik,de ez benne van a pakliban!