Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen verseny volt amin mentetek? Ölbei is ment p20 -ál?
Az Ölbei ennek ellenére sem lett 18!Ma aPannónia ringen az apjának kellett aláírni a lemondó nyilatkozatot,hogy fölmehessen a pályára.ez pedig csak 18 alatt kell!Micsoda hülye egy időjárás volt ma,forró teát ittam a futamok között.Ilyen utoljára a Yeti racen volt. +10 fok ,az aszfalt annyi sem. Alig vártam,hogy bepakolhassak a buszba.
Hopsz! Akkor Bocsi!
Urak! Nem tudja véletlenül valaki a Farkas Lajos tel.számát ?
Sanyi ! Az utolsó Pannónia kupa bajnoka én voltam !
Kecskeméten beszélgetünk az utolsó pannónia kupa bajnokával Gergely Sanyival. Panaszkodott, hogy nem megy a motorozás ma neki. Voltunk vagy 20-an a mezőnyben és tényleg tök a végén volt. Következő időmérő után csak lesünk, hogy a sanyi abszolút 2 lett. Sorba fogadta a gratulációkat szerényen pislogva vörös fejjjel persze neki estem , hogy vén genya csak altatott meg minden, hogy nem megy meg jaj meg minden, én meg még vígasztaltam is ........erre elken mindenkit a genya. Hát ez a fa....elment a rendezőkhőz és bevallotta, hogy levágta a pályát ezért volt gyors Pedig hátralévő életében megélhetett volna abból, hogy egyszer megmutatta, és tényleg gyors volt Erre hálából a rendezők vagy kik, úgy megbüntették, hogy csak az utolsó sorból engedték elrajtoni ...csak eszembe jutott
Kedveském! Az akkor keletkezhetett amikor homokóráztak az időszámításunk után közvetlen De valóságban az Old Dió ott rángatta a jeladódat a vevő előtt, hogy kijöjjön ez az idő Valahogy úgy mit az Atti aki egyszer motort cserélt csak a jeladót nem rakta át a másik motorra amivel éppen ment úgy vagdosta a pályacsúcsot mint a pinty, miközben a jeladós motor a boxban állt amiről az idejét mérték ...volna....Na erre varrjál gombot! Röviden: nem is hiszünk neked ezért mivel úgy is berxit van, vonszold haza a hátsódat és jövőre fussál egy jobb időt. .....persze tudjuk, hogy nem sikerül de mid 1
Na!Az jó! Van projekt rendesen
2014. 09.21. 1:22.341
Ja meg MZ-t
P20 csinálok meg kawasaki s1-et
Hát ott a kép róla. Csak nincs rajta idom. Ezen képek mostani eu. Futamon készültek. Gabi nem indult.
Biztos rossz emlékeid vannak hogy ezt kihagytad a szép motorok közül!
szép motorok:
Ne is mond Főleg a Zottó! Láttad? Teljesen új szarkaláb nőtt ki a szeme alatt Kezd oda lenni az embőr valami szemráckrém még talán segítene rajta Bár???....talán az is késő Ölbei is úgy mozog manapság mint egy kivénhedt teve vén pöcs már 18 lett az is. Viszont tanákoztam Dimma mesterrel. Láttad az Öreget? Úgy ki van simulva mint aki nyert a lottón .....vagy mint amikor valaki valami fiatal bulának csapja a szelet, az is jó hatással van az arcbőrre De lehet, hogy csak az van jó hatással rá, hogy nem szerel yamahát
Azért mert azóta mindenki öregedett.A fiatalok is
Keresném a Bélát akit Lajosnak hívnak ! Lajos légyszives hívjál fel a sárvédőkkel kapcsolatban.Tel.számom 20/9611672.
Ez tényleg érdekes az eu ringen. Múltkori eu futamon mi ténylegesen vízes pályán is mentünk az időmérőkön. De a futamra szárazak tűnt a pálya. Pici szűrt napfénnyel.Még is csak én mentem 1 db. 27-es abszolút időt a classicba. Ölbei és Tündér Lala is csak 28 at ment. Másnap a bemelegítőn Ottó, Matyi,Horváth is csak 27-28 at ment. Futamukon pöpec idő lett és egyből 23-at mentek ketten is. A mostani versenyen szombaton Horváth, Major, Ölbei, és én 1 másodpercen belűl voltunk egész nap és csak 26-os idő volt a leg jobb....
Ottó! Én 58 évesen kezdtem a veterán versenyzést ! Most meg már a 71-be léptem !
Igaz Horváth Attila is ment már jobbat, ha visszanézünk az időben de most elég hideg volt az aszfalt és néha csepegett az eső!
gratulálok mindenkinek. fiuk azért 1.23.073 azért az nem rossz így 53 évesen. már én is öregszem 2014.09 20 1.22.657 természetesen széria motorral.
2. illetve 2.5 másodpercel el tudok számolni, hogy én mit hagyok benne és hol az eu ringen de akkor is kaptam volna 1.2-1-4 et 2.6 kilométeren tőle. meeeee 500-as füvesodabaszfactor hengerekkel megy! :) :) :)
Köszi! Tényleg örülök!