Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, megnézem!
A nagy bordás henger.
Bütykölésben gazdag boldog új évet!
B.U.É.K ! Mindenkinek ! Lacibá
Rég volt,már nem emlékszem,de felül van egy pereme a hüvelynek és az ami beleér a furatokba.
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne hogy 350-400 as levegős vagy 350 es ypvs blokkot mennyire nehéz vásárolni? Tudtok valakit akinek lenne eladó és ha igen nagyjából mennyit kérne érte?
attila milyen átmérőjü hüvely került bele?
Kép az 1a2-ről. ez alapméretes
Szia!
Szeretném egyben eladni mert nem akarom hónapokig árulgatni az alkatrészeket, de minden ajánlatot meghallgatok :) Molnárlaci-nak megválaszoltam a számom, telefonon egyeztethetünk. A blokk kódot elírtam mert 351-es. levettem a hengerfejet hogy ne áruljak zsákbamacskát. 25-ös túlméret, jó állapotú dugók és hengerek vannak benne.
Szia! 0620 9 530 270
Nagyon szépen kőszőnjük
Nekik van pénzük motorra. Én pl még 200ezernél drágábban nem vettem rd-t.
háát fogjuk rá nem adtak érte annyit mint a tapolcai 10 évet porban fosban érlelt példányért kérnek :)
de többet adtak mint amennyiért itthon kínáltam . igazából az döbbentett le hogy meghirdettem és 10 perc alatt elkapták 6 an csapódtak rá...
Nagyon jó suskát fizethettek érte ha kalodát is gyártmányoltál neki. Mint az újat úgy küldöd.
elhagyja a szülőotthonát... go england.....
Sziasztok
2 eve adtam el a 350 ypvs motoromat. Addig olvastam, ritkán hozzá is szóltam a forumhoz.
Amiért most írok, hogy hozzáférésem van indexálható 5tengelyes cnc maróhoz, síkköszörűhöz, huzalszikrához. Ha van valami fusi ötletetek szivesen meghallgatom.
Elérhetőség?
a 352-es
külön is eladok a dolgok?a küllös elsö kerék érdekelne,meg esetleg az egyik blokk
Igaz erőssen kisérleti fázisban van, de készül a motor lift is a New pici laborba
Üdv.! Karácsonyutáni "vásár" :) Eladó egy levegős RD250-es versenymotor "start csomag" :)
Tartalma: váz, kerekek: 2db küllős, 3db fakerék, amiből 2db hátsó, idomok (plexi sajnos törött), gyártott tank, 4db hátsó gátló két gyári/két Koni, 3db gyári első gátló, elektromos cuccok, gázmarkolat+bowdenek, tengelyek, csavarok, kütyük...stb Mindenről nem készült kép, igény szerint lefotózom Blokk: vagy egy jó állapotú 352-es, vagy egy megakadt, de simán átforgó 1A2-es blokk van hozzá (ez megbeszélés és ár kérdése) Ezekről holnap töltök fel fotókat.
1000eu-ért vettem, de úgy alakult hogy nincs rá szükségem. Irányár: 250e ft.
Az annyi,de hogy fér el a hüvely benne?Nekem a 66-al is már beleér a tőcsavarfuratokba.
hát nem tudom de 62löketx68furat annyi
nekem
ebből nehéz lesz 450-est csinálni