Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hivj fel
Küldj egy fényképet róla, hogy lássam a sérülést ez nem ráfizetés probléma szívesen odaadnám de ennek a gépmunkája nekem problémás.
Szabó úr kérem!megjött Attitól a hengerfej.az egyik égéstér nem makulátlan,valami járkálhatott benne egy ideig,kell rajta igazitani hogy makulátlan legyen.cserélhetünk igy is vagy ráfizetek esetleg vagy hogy legyen?ha megy a csere irj már légyszi hova küldjem.kösz dio
OK.
Üdv Lacibá!hát ez csak anyaggyüjtés egyelőre,egy másik projekthez.érdemben még semmi készülődésre nem volt lehetőségem de még van idő.rosszul mondom sportorvoshoz már bejelentkeztem
Szia Józsi ! Látom készülsz rendesen ! Én lehet,hogy maradok a P20-nál ! Persze lehet,hogy drukker leszek ! Na majd kiderül .
Szabó ur kérem,ha áll még a csere,beneveznék a 250-es hengerfejre.Cagiva mestertől kapok egyet de az 350-é,ha elcsereberéljük nem kell betéteznem.üdv Dio
MEGHÍVÓ !
Február 12-én vasárnap 14 órakor nagy megemlékezés lesz a Thököly út Róna utca sarkán, ahol 9-én lett felavatva Kesjár Csaba emléktáblája.
Emlékezzünk Kesjár Csabára, Drapál Jánosra, Böröczky Pepire, Ferjáncz Attilára és az összes többi immáron égi versenyzőre.
Mindenkit szeretettel várunk egy meghitt összejövetelre.
Robert Csanádi fényképe.
Robert Csanádi fényképe.
Robert Csanádi fényképe.
Robert Csanádi fényképe.
Robert Csanádi fényképe.
+16
Tetszik
Tetszik
Imádom
Vicces
Hűha
Szomorú
Dühítő
HozzászólásMegosztom
45 Jozef Szabo, Robert Csanádi és további 43 ember
21 megosztás
Hozzászólások
Julia Balogh
Julia Balogh Koszonom a meg hivast ottleszek.
Tetszik · Válasz · 2 órája
szuper,felhivlak ma
nekem van,azt hiszem 250-es
Úgy legyen Szőr!
Peti se megy? Matyi? Csak nem lehúzzák a rolót? Gabinak jobbulást.
a kemény mag mindig meglesz Sanyi!legfeljebb rövid igazolt hiányzások vannak
Sanyikám ha a Magyaroknak nem kell akkor mind a 4-et elviszik jobb áron az ebay-on.
Vén buzeráns Petroról már nem is beszélve
Ha maga is eladja tényleg lefogy a régi yamahás ypvs keménymag. Ottó, Pető is eladta én is eladtam háromból egyet, Jászi is árulja. Levegősök is megfogytak, Gabo, Marmoly, Dio...Már jönnek az új srácok. Egyébként teljesen korrekt áron hírdeti. Aki sokalja vegyen mz kupás mz- 400 - é vagy vegyen utcai 20 lovas pléhuszat 1 milláé
350-es ért adok 250-est vagy fel kell esztergálnom.
Kellene nekem egy lc250 hengerfej.valakinek esetleg?
A Bajnokság 2. helyezett masinája eladó! 0630 287 1436
06305129874
Helló ! Elérhetőséget tudsz küldeni ? gyors85@gmail.com vagy 30 2493694 . Köszi !
üdv vannak ilyen kipuffantóim 60-mm a külső max hossz 296 a belső meg amilyenre kéred .. akár tágulós is
ha magad akarod akkor meg vannak kompozit csöveim is .. 70 gr-tól 100 ig
fényes és matt is
Köszi de ilyen kéne
Az újabb fajtából van 2 is
megnézem