Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1985 töl volt ilyen villa és 31k is az volt de1984 évvéginél is találkoztam vele.. A 29l jobb lenne mert kicsit rövidebb. Vanni van de megnézem 1 vagy 2 db ha kettő van beszélhetünk róla.
Üdv!
Van valakinek egy ilyen lengővillája eladó? A 86-utáni YPVS 1WT típusú...
A motor a főtengely csapágy és a jobb oldali alsó hajtókar csapágy miatt lett megbontva de különben jól ment volt benne erő és a mért kompressió is 8-8,5 volt mind két hengernél. Azt nem tudom hogy ez az alkatrészt kell-e cserélni vagy maradhat a régi?
Már megbocsáss, de +0,01 ill. hézagot nem tudsz akadálytalanul összeszerelni! Főleg nem 1 olyan alk-nél ami jóesetben kb 0.04-ot üt!! Ha össze is ment, kiforgácsolta magának a helyet.:(
igaz lehet ,a láncfeszitő része tényleg más,passzolok
én egy századra hagytam akkor lett tökéletes.
én amit le gyártottam egy századra hagytam akkor lett jó szerintem az kettő tized sok de mondjuk én nem mértem le a régit.
meg fejjel lefelé van fordítva
Én úgy látom , hogy benne van a himbarendszer perselyezése. Akkor viszont RD 350 YPVS , 86 utáni 1WT, mert a láncfeszitő a zártszelvényben van .
lc,ez a leghosszabb
Üdv Urak!Nem vagyok idevalósi.... Ez melyik típusú Rd lengővillája?
Tisztelt RD fórum! Valakinek van véleménye erről az alkatrészről, hogy használható-e még vagy új kell? A közepén lévő furat feladata a két forgattyús ház közötti tömítés.A főtengely és a furat között mennyi lehet a megengedett hézag? Jelenleg 1-2 tized van.
Ő itt nem rúgott labdába persze ha ő lenne a 34-el akkor kb.inkább a körünkért kellene aggódnunk
a schwantz szagolja? akkor nem lehet rossz:)
Majdnem RD....de ez is van olyan jó,legalábbis üzembiztosabb
25000- ft a lábtartószett
Privátban megírnád az árát.
Szia, a lábtartó szettre kaphatok árat? Köszi N
Üdv!
Egy telefonszámot tud(sz) küldeni?
email: rgrunwald@freemail.hu
Magyon nehezen de szét húztam a főtengelyt. Most már a csapágyat kellene valahogy kiszedni!
Friss, ropogós ! Most készült el ! Új gazdit keres !
Fejlesztő szett , ha valaki megkívánná .
B:U:É:K:
boldog karácsonyt! sok új alkatrészt és jó irányú fejlesztéseket kívánok nektek az újévre