Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Komplett 60,000Ft. Henger jónak néz ki a hajtókarnak van egy kis lógása.
Helo
Rd250 1976 delorto phb24 karbit raktam fel nem akarja terheles alatt felvenni a fordulatot . Valakinek valami tapasztalat ? Fuvokazaa ? Vagy absolut eselytelen köszi ha valaki tanacsot adna
Sziasztok!
Keresek rd 350 ypvs 31K-hoz hangtompító betétet. Lenne valakinek eladó?
Köszönöm a választ.
Misy!egy kevés melegitéssel mindenféle huzatás,kalapálás nélkül össze lehet rakni egy ilyen blokkot.hőlégfuvóval vagy valami hasonlóval melegited az üres blokkfelet és simán összemegy.kell egy kis odafigyelés de nem ördöngösség.
Az RD 125 twin blokkot össze lehet húzatni a saját csavarjaival??? Vannak hosszabb csavarok is.
leheletvékonyan igen
hogyé adod meg milyen állapotban van?
Üdv urak! Yamaha DT 250 motorblokk érdekel valakit?
valami lesz...talán összeáll idén...végre
Tisztelt fórumozok. Egy Yamaha RD 125 motor blokk szét lett húzva csapágy csere miatt. Az a kérdésem hogy a blokk középső osztásvonalánál nem volt tömítés, kell e valami tömítő paszta az összerakáshoz?
Szia, engem érdekel írtam privátba.
Sziasztok!

Rd 350 31 K YPVS motorblokk , gyujtá elektronika és papirok nékül 165.000 ft ert eladó.

igény szerint az elektronikát tudom adni hozzá. +35.000 .

Üdv: András
Sziasztok. Keresek 350-es LC-hez hengert. Sérült, akadt, törött......bármi érdekel! :) Előre is köszönöm a rengeteg ajánlatot
Köszönöm szépen
Üdv urak!
Gondoltam benézek ide, mi a helyzet yamaháéknál, ki mit tervez idénre? erre...háhá... bekerült a motorom ide :) tiszteletem!
Amúgy nem tudom milyen típus pontosan, a hosszúságára nagyon ráizgultam, kellett. Ypvsnek vettem és igen meg van fordítva. Lojzi ki is akadt a gépátvételen. :)
Idén megfigyelő üzemmód van! Alszik a forint !
Mester!van már 300?vagy nem arra cserélted az öreget?
http://www.rdlccrazy.co.uk/

Ha az Lc history- legörgeted részletezi , hogy melyik doboz melyik típusú genetátorral van párban. Az 1ua az újabb Ypvs (F2) 63le, az 52y az öregebb Ypvs (N1-F1) 59 le. Ha jól értelmezem.
Üdv.
hozzáértők segítségét kérném abban hogy, mi a különbség a csatlakozókon kívul az
1UA-50 és 51L-50 illetve 52Y-50 es CDI elektronikák között.
köszönöm.
Már elkelt ! Németországban talált új gazdára .
Nagyon szép lett! Az enyém még az "asztalon" van, de a blokk már a következő hetekben összeáll. Mennyit kérsz érte? :)
Valakinek esetleg van otthon elfekvőben 1985-öshöz teljes idomszett illetve tank?
A második linken naponta frissül a készlet. Érdemes gyakran ránézni, mert a "jóáras" cuccokra gyorsan lecsapnak !
Oké! Köszi!Az első ebay-os linken elég csoffadt... Úgy nézz ki hogy csurom rozsda... alu-nak kéne lennie....