Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Laci vendégem vagy egy nyugdíjas sörre!!!!!!!!!!!
Petikém ! Jó sörözést !
Lacikám az én nyugdíjam 53 000ft az sem elég egy versenyre, de a sörversenyt még kifutja!
Üdv mindenkinek. RD 125 Twin főtengely felújításhóz keresek szakmühelyt.
Szia Peti ! Szívesen mennék vele pár kört,de hát a nyugdíjból nem biztos,hogy telne rá!
A 2016-os Bajnokság 2. helyezett motorja Eladó vagy bérelhető! Yamaha 350ypvs. Érdeklődni T:0630 2871436.
Van itt minden ami kell! T:0630 2871436.
Sziasztok!

Levegős RD-hez keresek gyári alkatrészeket, akár sérültet is! Tükrök, kormány, lábtartók, első lámpa, indexek, kapcsolók, markolatok, gumipántok, gumidugók, csavartakarók és díszek, prizmák, légszűrőház fedél, kábelköteg vagy csak részlet, gyújtáskapcsoló, kulcsok, sárvédők.........szóval szinte bármit :)

Előre is köszönöm ha betúrtok a garázsotok legmélyére! :)
Isten éltesse a Ferenceket !
Gázbowdeneket megoldottam !
Helyesbítek mert YPVS ről van szó !
Szakik! Keresnék megvételre Yamaha RD 250-350-hez gázbowdeneket ! Vagy ha van ötletetek azt is elfogadom ! Üdv.Lacibá
Sziasztok
Az RD-sek táborát erősítem egy 83-assal. Van valakinek eladó jobb oldali első féktárcsája, ami 4mm feletti?
Igaz,hogy kölcsön gép egy évre,de Yamaha !
Isten éltesse a Gyurikat erőben egészségben még nagyon sokáig ! Lacibá
Gyári fényezés, új gumik,fékek, ha valakit érdekel:06302871436. Yamaha DX 125.
Bezárás

Tusor MárkGödöllő & Veresegyház Környéki Adok Veszek Cserélek
3 órája
Yamaha RD200 Törzskönyves!
Tura
399 000 Ft
Szèp gyári állapot,76os évjàrat már dina starteres.Gyönyörü motorhang rendezett papirok!Csere beszámítás érdekel.06706721464 Kezdő motornak kiválló!Szép és jó àllapotú simsont,pannoniát beszàmolnèk!
Szia Drusza! Köszi a segítséget.Ha tudom meghálálom ! Lacibá
06304290410
Szia Peti !Ki az aki meg tudja fúrni ?
Hogyan érlek el ?
Szia Laci nútoltat kapsz minden csapágyboltban stiftest meg csinálnak a simából, megfúrják.
Pink motors ha kell tudok küldeni nagyon jó kedvezmènyem van
Urak ! Esetleg valaki meg tudná mondani,hogy hol lehet beszerezni RD 250-hez főtengely csapágyakat ? Természetesen nútolt és stiftes csapágyakról lenne szó !