Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv

Keresek
Rd350-400 levegős hengereket!
Szia! 350lc hengerfejed nincs feleslegben? :)
Üdv mindenkinek. RD200 twin 1E8 1976 évjáratú mocihóz KERESEK első sárvédőt. Modosítottam mert ez van felszerelve az én Rd 125 mocimra. A képen az alsó az első sárvédő.
Üdv mindenkinek. RD125 twin AS3 1975 évjáratú mocihóz KERESEK első sárvédőt. Az eredetit el vittem krómozohóz, mert volt rajta két kis rozsda pötty és azt monta hogy valamit tönkretettek és összehorpasztotta és keressek másikat. Ettől vagyok sík ideg! Ha valaki tud segítsen.
üdv

nem maradt ,elkelt már.
Hello.
Henger-hengerfej egyben eladó. 06308740159
Hátsó lámpa nem maradt?
rd 250 lc blokk szétszedve alkatrésznek egyik hajtókar szar.. .. váz két első villa egy első kerék gyújtás alkatrészek meg pár egyéb alkatrész egyben eladó 100 ezer ft ért képek a #5501117 hozzászólásban
Ez itt utcára lesz huligánkodni
Szia Józsi ! Úgylegyen ! Csak a Malancás ne legyen velünk ! Egyébkét arra gondoltam,hogy már az idén is kevesen voltunk a Classikban és jövőre esetleg olyanokkal kell menni akik ellen esélyünk sem lesz !
Mit nem tudni Lacibá?keménymag megvan,megyünk tovább mint eddig csak most nem te fogsz nyerni hanem én
Szia Attila ! Jó bütykölést ! Az a baj,hogy nem tudni,hogy mi lesz a jövő szezonban ? Üdv-Lacibá
Merevítésem (képen felső rész) van hozzá. Ingyen elviheted. Inkább DT-nek néz ki az alkatrész. A rugóstag is megvan hozzá.
szép lesz!
még van pár hónap összerakni. le vok maradva ,én még szét se szedtem.
kezdődik a LEGO
Sziasztok!

Yamaha RD 250/350 LC-hez keresem a képen látható lengővillát, tengellyel. Ha tud valaki segíteni, ne fogja vissza magát :)
czmotokros513@gmail.com
Előadó
250 lc blokk atomjaita szedve
Képen látható
Allapotban
Van váz alkatrész is
Pl 2 első villa
Műszerfal
30 512 9874
Nem filléres ár de nem is nyugati és Tapolcai árakon.
Dt 80 am van
uraim egy kis verseny történelmi érdekesség még az is lehet hogy köztünk van az alkotó....
Rd 80 komplett blokkot keresek léghütéseset
RD 350 YPVS 31K-hoz hátsó lámpát vennék,olyat ami nem törött,mert az nekem is van.
Tisztelt szakértők! Az lenne a kérdésem hogy adott egy motor RD 125 Twin és a gyári adat szerint 8500 -as fordulaton adja le a max nyomatékot és ezt a fordulatot nehezen éri el. Különben jól indul megy szépen és 6000-7000 fordulatig jól húz, de fölötte nem szeret működni. Mi lehet a hiba karburátor vagy gyújtás? Ötlet valakinek?
Ha valakit érdekelne esetleg,van kettő db gyári 350-es levegős rd dugattyum eladó,yamaha gyári dobozában.